Google tworzy katalog wtyczek do Chrome?

Google najwyraźniej przygotowuje się do uruchomienia oficjalnego katalogu dodatków do przeglądarki Chrome. Oficjalnych informacji na razie nie ma. Pojawił się za to tajemniczy zrzut ekranu.

Google tworzy katalog wtyczek do Chrome?
Andrzej Biernacki

Google najwyraźniej przygotowuje się do uruchomienia oficjalnego katalogu dodatków do przeglądarki Chrome. Oficjalnych informacji na razie nie ma. Pojawił się za to tajemniczy zrzut ekranu.

Sytuacja jest podobna do tej sprzed kilku miesięcy, kiedy w Chrome umieszczono zapowiedź galerii skórek. Właściwy serwis uruchomiono niedługo później. Teraz w prawym dolnym rogu okna programu wyskoczyło puzzle.

Obraz
© [źródło](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2009/11/chromeextsfasasg1.jpg)

Pod grafiką ukrywa się link prowadzący do https://chrome.google.com/extensions. Strona na razie nie działa - przekierowuje do wyszukiwarki.

Ze strzępków oficjalnych informacji wynika, że obsługa dodatków zostanie włączona do wersji beta aplikacji w grudniu. Być może właśnie wtedy ruszy oficjalny katalog rozszerzeń.

Na obsługę wtyczek w finalnej wersji Chrome'a trzeba będzie poczekać zapewne do wiosny 2010 roku.

Źródło: DownloadSquad

Źródło artykułu:WP Gadżetomania

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.