Holenderskie piwo jest najmocniejsze na świecie [wideo]

Szkockie „The End of History” przeszło do historii. Nowym królem jest holenderski „Start The Future”. Poprzedni lider miał 55%. O ile został pobity?

Holenderskie piwo jest najmocniejsze na świecie [wideo]
Marek Maruszczak

09.08.2010 | aktual.: 11.03.2022 13:44

Szkockie „The End of History” przeszło do historii. Nowym królem jest holenderski „Start The Future”. Poprzedni lider miał 55%. O ile został pobity?

O całe 5%. Najnowszy wytwór holenderskiego browaru Koelschip zawiera 60% alkoholu. Co ważne, w odróżnieniu od zdetronizowanego przeciwnika nie kosztuje tyle co miesięczna pensja niejednego polaka. Za 1/3 l szkockiego piwa trzeba było zapłacić 764 dolary. Tymczasem „Start The Future kosztuje „jedynie” 46 dolarów. Jeżeli więc komuś zależy przede wszystkim na mocy (spirytus).

Podobnie jak w przypadku „The End of History”, holenderskie piwo nie nadaje się do picia całymi kuflami bądź pokalami. Producent zaleca delektowanie się nim, tak jak dobrą whiskey lub brandy.

Zmiana miejsc na podium nie jest ani początkiem ani najprawdopodobniej końcem piwnej wojny pomiędzy dwoma browarami. Pozostaje pytanie jaka będzie odpowiedź Brewer Dog i jak skończy się ta cała wojna.

Źródło: Trend Hunter

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.