Ipla: niektóre mecze Ligi Mistrzów w 4K. A widzowie narzekają na problemy techniczne

Ipla: niektóre mecze Ligi Mistrzów w 4K. A widzowie narzekają na problemy techniczne
19.02.2020 11:30
Ipla: niektóre mecze Ligi Mistrzów w 4K. A widzowie narzekają na problemy techniczne
Adam Bednarek
Adam Bednarek

Już niedługo wybrane mecze Ligi Mistrzów będzie można oglądać w 4K. Ipla zapowiada wyższą jakość, a tymczasem widzowie zgłaszają usterki.

We wtorek 18 lutego wróciła Liga Mistrzów. Pierwsze mecze za nami, kolejne dziś i w przyszłym tygodniu. Właśnie przyszłotygodniowe spotkanie Chelsea - Bayern dzięki platformie Ipla będzie można obejrzeć w 4K. Na początek taka jakość będzie dostępna wyłącznie dla użytkowników Apple TV 4K.

Liga Mistrzów w 4K cieszy, choć szkoda, że jak na razie mowa jedynie o "wybranych" meczach, a nie wszystkich. Przypomnijmy, że rozgrywane latem Mistrzostwa Europy 2020 w całości będą dostępne w TVP w rozdzielczości 4K.

Niestety, chociaż Ipla zapowiada 4K, to na razie platforma ma kłopoty z dużo mniejszą jakością. Jak raportowali widzowie na Twitterze, oglądanie wczorajszych meczów Ligi Mistrzów nie należało do najprzyjemniejszych doświadczeń.

Kłopoty techniczne irytują podwójnie, bo dostęp do meczów Ligi Mistrzów jest płatny - pakiet IPLA Polsat Sport Premium na 30 dni kosztuje 40 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)