Jackie Chan kopie wirusy - najgorsza reklama w historii IT?

Firmy wydające oprogramowanie walczą o klienta na różne sposoby. Większość internautów zna zapewne niuanse rywalizacji reklamowej Microsoftu, czy Apple’a. Reklama, którą wydała firma Kaspersky bije je wszystkie na głowę. Poziomem kiczu.

Jackie Chan kopie wirusy - najgorsza reklama w historii IT?
Grzesiek Powalski

Firmy wydające oprogramowanie walczą o klienta na różne sposoby. Większość internautów zna zapewne niuanse rywalizacji reklamowej Microsoftu, czy Apple’a. Reklama, którą wydała firma Kaspersky bije je wszystkie na głowę. Poziomem kiczu.

Rosyjska firma Kaspersky, zajmująca się oprogramowaniem antywirusowym, postawiła w swojej kampanii na Jackiego Chana. Początek jest w miarę obiecujący. Jackie Chan spotyka się, by pogadać z Jewgienijem Kasperskim.

Z każdą minuta jest już jednak coraz gorzej.. Jackie zakłada kosmiczny kask, wsiada na Segwaya'a i odlatuje, aby nauczyć moresu kilka wirusów. Sama końcówka zasługuje zaś na złotą malinę.

Serwis Animalnewyork.com ocenił reklamę na tyle krytycznie, że w swojej notatce zatytułował ją jako „Cyberśmierć kariery Jackie'ego Chana”. To nie może wyglądać dobrze. Sprawdźcie sami zresztą sami.

Źródło: Technonews.pl

Źródło artykułu:WP Gadżetomania

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.