Jak myślicie: do czego służy ten hełm?

Podpowiem tylko, że nie jest to narzędzie umożliwiające zdalną kontrolę nad człowiekiem, a producent zapewnia jego skuteczność lub zwrot pieniędzy. To dość charakterystyczna obietnica. Wiecie już, o co chodzi?

Jak myślicie: do czego służy ten hełm?
Marek Maruszczak

Podpowiem tylko, że nie jest to narzędzie umożliwiające zdalną kontrolę nad człowiekiem, a producent zapewnia jego skuteczność lub zwrot pieniędzy. To dość charakterystyczna obietnica. Wiecie już, o co chodzi?

Obraz
© [źródło](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2011/02/igrow.jpg)

Urządzenie nosi nazwę igrow i - według zapewnień producenta - jest w stanie pomóc łysiejącym osobom. Gadżet wykorzystuje 21 laserów i 30 diod LED. Nie czujecie się przekonani?

Twórcy hełmu powołują się na przeprowadzone w 1967 roku badania profesora Endre Mestera z Semmelweis University. Z jego doświadczeń wynika podobno, że ludzkie włosy reagują najlepiej na czerwone światło o falach długości 650-670 nm.

Obraz
© [źródło](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2011/02/igrow1.jpg)

Producent urządzenia - firma Apira Science - gwarantuje zwrot pieniędzy, jeżeli po zastosowaniu gadżetu włosy nie staną się grubsze, gęstsze i zdrowsze. Mało tego, Apira Science nie wymaga żadnego konkretnego okresu testowania ani sposobu użycia igrow. Albo jest przekonana o działaniu gadżetu, albo to zwykły przekręt lub żart.

Poza wygórowaną ceną (695 dolarów) igrow nie ma nic wspólnego z gadżetami Apple'a. Litera "i" to zapewne wyłącznie chwyt marketingowy.

Źródło: Dvice

Źródło artykułu:WP Gadżetomania

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.