Kamery sportowe do 300 zł

Kamery sportowe do 300 zł

Kamery sportowe to świetne rozwiązanie dla aktywnych
Kamery sportowe to świetne rozwiązanie dla aktywnych
Źródło zdjęć: © iStock/eyjafjallajokull
Sylwia Ścibak
09.07.2017 08:18, aktualizacja: 09.03.2022 11:05

Kamera sportowa jest niewielka, poręczna, odporna na wodę i wstrząsy, dlatego możemy zabrać ją niemalże w każde miejsce po to, by uwiecznić nawet te najbardziej ekstremalne chwile, których nie dałoby się zarejestrować standardowym sprzętem. Oto propozycje tanich modeli do 300 zł.

Kamera sportowa Jaytech DV123J

Kamera sportowa marki Jaytech to dobry i stosunkowo tani wybór
Kamera sportowa marki Jaytech to dobry i stosunkowo tani wybór© mycenter.pl

Pierwszą propozycją na liście kamer sportowych do 300 zł jest sprzęt marki Jaytech z przetwornikiem 5 mln pikseli, 4-krotnym zbliżeniem cyfrowym oraz nośnikiem danych w postaci karty microSD do 32 GB. Ten model nagrywa filmy w rozdzielczości 720 p, posiada również tryb pojazdu i funkcję przechwytywania obrazu. Zawiera dodatkowo złącze USB, uchwyt na kask, uchwyt samochodowy, uprząż, ładowarkę i kabel na USB. Obudowa kamery sportowej Jaytech jest wodoszczelna.

Kamera sportowa Xblitz Extreme PRO

Kamera sportowa Xblitz posiada interfejsy bezprzewodowe
Kamera sportowa Xblitz posiada interfejsy bezprzewodowe© xblitz.pl

Kolejną propozycją jest kamera sportowa marki Xblitz z matrycą CMOS, nagrywająca filmy z dźwiękiem w formacie 1080 p i wykonująca zdjęcia w 12 megapikselach. Ten model małej kamery sportowej został wyposażony nie tylko w złącza USB i HDMI, ale także w interfejs Bluetooth oraz Wi-Fi, a to pozwala na przesyłanie materiałów na inne nośniki bez użycia przewodu. Zestaw akcesoriów do kamery sportowej Xblitz Extreme PRO obejmuje wodoodporną obudowę, paski mocujące, zestaw montażowy, kabel USB, ładowarkę.

Na niektóre zdjęcia trzeba czekać naprawdę długo

Kamera sportowa Manta MM339 Wi-Fi

Kamera sportowa marki Manta łączy się przez Wi-Fi
Kamera sportowa marki Manta łączy się przez Wi-Fi© manta.com

Następną propozycją jest kamera sportowa marki Manta, która nagrywa filmy w rozdzielczości 1080 p i wykonuje zdjęcia w 12, 8 bądź 5 megapikselach. Zawiera złącze USB, HDMI, a także złącze na kartę pamięci microSD. Ten model kamery sportowej do 300 zł, tak jak wyżej opisany sprzęt, może łączyć się przez sieć bezprzewodową Wi-Fi. W zestawie znajduje się wodoodporna obudowa, kabel USB oraz 2 uchwyty.

Kamera sportowa Forever SC-400

Kamera sportowa marki Forever potrafi nagrywać filmy w pętli
Kamera sportowa marki Forever potrafi nagrywać filmy w pętli© forever.eu

Ten model kamery sportowej do 300 zł potrafi wykonywać zdjęcia w maksymalnie 12 megapikselach i nagrywać filmy w pętli, w maksymalnej rozdzielczości 4K (w 15 klatkach na sekundę). Tak jak wyżej wymienione modele, kamera sportowa Forever SC-400 posiada interfejs Wi-Fi, a także wejście na kartę micro SDXC do 64 GB. Wyposażono go w złącze micro USB, micro HDMI, mocowanie na kask, mocowanie na rower, kabel USB, wodoszczelną obudowę, taśmy zaciskowe, mocowanie na śrubę, klips, zapasową ochronę ekranu.

Kamera sportowa Manta 4FUN MM356 4K Wi-Fi

Kamera sportowa marki Manta może nagrywać filmy w 4K i także posiada interfejs Wi-Fi
Kamera sportowa marki Manta może nagrywać filmy w 4K i także posiada interfejs Wi-Fi© manta.com.pl

Najdroższą w tym zestawieniu propozycją kamery sportowej do 300 zł jest kolejny model marki Manta, który potrafi nagrywać filmy w maksymalnej rozdzielczości 4K w standardowej liczbie 25 klatek na sekundę oraz robić zdjęcia w 12 megapikselach. Ten model zawiera czytnik kart micro SD (max 64 GB), złącze micro USB oraz złącze HDMI, w zestawie do kamery sportowej Manta 4FUN znajduje się dodatkowa obudowa. Ten model także łączy się przez sieć Wi-Fi.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)