Keanu Reeves wraca na plan. Matrix 4: prace nad filmem ponownie ruszają

Strona głównaKeanu Reeves wraca na plan. Matrix 4: prace nad filmem ponownie ruszają
26.06.2020 14:58
Keanu Reeves wraca na plan. Matrix 4: prace nad filmem ponownie ruszają
Adam Bednarek
Adam Bednarek

Cyberpunk 2077 jest najważniejszą produkcją, w której w tym roku wystąpi Keanu Reeves. Fani aktora czekają również na Matrix 4. Jest dobra wiadomość.

Ekipa Warner Bros. została zmuszona do przerwania zdjęć do filmu "Matrix 4" na czas nieokreślony. Nagrania zawieszono w marcu z powodu pandemii. Premiera filmu była zaplanowana na 21 maja 2021 roku. Nowy termin to 1 kwietnia 2022.

Na tę chwilę premiera wydaje się bezpieczna, bo zarówno Keanu Reeves jak i Carrie-Anne Moss powrócili na plan zdjęciowy. To oznacza, że po trzymiesięcznej przerwie prace nad Matriksem 4 ponownie ruszyły.

Keanu Reeves w Matriksie

Kulminacją jego kariery stał się jeden z najważniejszych filmów lat 90., czyli superprodukcja “Matrix”. Grany przez niego Neo stał się jedną z ikon gatunku science-fiction i szeroko pojętego futuryzmu, a dzieło Wachowskich wyznaczyło nowe wyżyny tego, jak może wyglądać rozrywka w kinie na najwyższym poziomie.

Potem aktor miał gorsze momenty, o czym pisał Jakub Krawczyński. Keanu stał się znowu kimś “cool" po premierze filmu “John Wick” z 2014 roku. Dziś to idol internetu, a jego pojawienie się w Cyberpunk 2077 to wielkie wydarzenie. A jak sama gra się zapowiada? Fantastycznie, choć Paweł Hekman na łamach Polygamii zwracał uwagę, że ma kilka zastrzeżeń.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)