Kieszonkowy lokalizator GPS przypomni gdzie zostawiłeś samochód

travel-honey-gps
travel-honey-gps
Tomek Goździewicz

27.05.2009 11:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Travel Honey to mały kieszonkowy odbiornik GPS, który potrafi m.in. odnaleźć zostawiony gdzieś na gigantycznym parkingu przed galerią samochód.

Travel Honey to mały kieszonkowy odbiornik GPS, który potrafi m.in. odnaleźć zostawiony gdzieś na gigantycznym parkingu przed galerią samochód.

Przed opuszczeniem samochodu wystarczy tylko zapamiętać jego położenie, naciskając jeden guzik na 2 sekundy. Potem urządzenie błyskawicznie go zlokalizuje i pokaże kierunek za pomocą kolorowych strzałek. Już łatwiej nie można. Urządzenie przyda się też np. do odnalezienia drogi do hotelu w nieznanym mieście, albo żony zostawionej na zakupach w galerii. Trzeba tylko uprzednio zapamiętać w nim ich lokalizację.

Obraz
© [źródło](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2009/05/chinavasioncvhng5080.jpg)

Ale to tylko jedna, najbardziej widowiskowa z jego funkcji. Bo Travel Honey to urządzenie 4-w-1: może być zwykłym odbiornikiem GPS, który można podłączyć np. do laptopa poprzez USB, wspomnianym już lokalizatorem zagubionych w miejskiej dżungli pojazdów; może pracować jako data loger zapamiętujący dane GPS w podróży, a także służyć do geotagowania zdjęć.

Travel Honey 4-in-1 kosztuje ok. 170 zł (38,50  €) i może być niezastąpionym towarzyszem wakacyjnych wędrówek.

Źródło: Geek alerts

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)