Killzone czy Halo? Nie musisz wybierać: PlayBox to laptop z PlayStation 4 i Xbox One!

Killzone czy Halo? Nie musisz wybierać: PlayBox to laptop z PlayStation 4 i Xbox One!

Killzone czy Halo? Nie musisz wybierać: PlayBox to laptop z PlayStation 4 i Xbox One!
Adam Bednarek
14.01.2015 17:18, aktualizacja: 10.03.2022 10:37

Koniec z wojnami konsolowców. PlayBox pogodzi wszystkich - na jednym urządzeniu można grać w gry z PlayStation 4 i Xbox One!

Gran Turismo czy Forza Motorsport? Killzone czy Halo? Quantum Break czy The Order: 1886? Pytań jest mnóstwo, bo przecież to ze względu na gry na wyłączność decydujemy się na kupno konkretnej konsoli. Jak to pogodzić?

PlayBox - The PS4 / XBOX ONE Combo Laptop

Ed Zarick to postać, którą już dobrze znamy. Pisaliśmy o nim kilkukrotnie, za każdym razem przedstawiając jego kolejne projekty. Schemat przeważnie jest ten sam: połączyć konsolę z laptopem.

Obraz

Efekt? W laptopie twórca zamknął już PlayStation 4, Xboksa One, a nawet Xboksa One z Xboksem 360. Teraz w jednym urządzeniu schował obie konsole nowej generacji.

Obraz

W tym sprytnym pomyśle nie wszystko gra tak jak trzeba. Tradycyjnie dla projektów Zaricka, PlayBox musi być podłączony do prądu. Niestety sprzęt nie odpali dwóch konsol na raz - na przykład na podzielonym ekranie. Szkoda, to byłby świetny bajer.

PlayBox - alternatywa dla PlayStation 4 i Xbox One

Ale i bez tego PlayBox to naprawdę świetny gadżet dla gracza. Takiego, który na przykład często podróżuje i w hotelu chciałby zagrać w swoje ulubione gry.

Obraz

Cena? Problem w tym, że nieznana. Na razie Ed Zarick nie myśli o sprzedaży sprzętu wszystkim chętnym. Być może to się zmieni, jeśli zainteresowanie będzie duże - warto śledzić blog autora.

I już teraz zacząć odkładać pieniądze. PlayBook i Xbook One kosztowały 1395 dolarów. Ich miks pewnie będzie znacznie droższy.

Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony autora: edsjunk.net

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)