Komputerowe głośniki 2.1 do 200 zł

Komputerowe głośniki 2.1 do 200 zł

Niewielkie głośniki 2.1 zmieszczą się niemalże na każdym biurku
Niewielkie głośniki 2.1 zmieszczą się niemalże na każdym biurku
Źródło zdjęć: © pixabay.com
Sylwia Ścibak
06.07.2017 07:25, aktualizacja: 09.03.2022 11:05

Żeby cieszyć się wysokiej jakości dźwiękami z głębokim basem wcale nie potrzebujemy dużego zestawu głośników. Wystarczą nam niewielkie sprzęty składające się z subwoofera oraz mniejszych głośników satelitarnych, które można podłączyć i do komputera, i do przenośnych urządzeń. Oto propozycje głośników 2.1 do 200 zł.

Komputerowe głośniki 2.1 Logitech 2.1 Z313

Komputerowe głośniki marki Logitech mogą również odtwarzać muzykę bezpośrednio z odtwarzacza przenośnego
Komputerowe głośniki marki Logitech mogą również odtwarzać muzykę bezpośrednio z odtwarzacza przenośnego© logitech.com

Pierwszą propozycją komputerowych głośników 2.1 do 200 zł jest zestaw marki Logitech, który nadaje się do podłączenia nie tylko do komputera, ale także telewizora, przenośnych odtwarzaczy muzycznych oraz słuchawek.

Zestaw ten posiada dwa małe satelitarne głośniki o mocy 25 W oraz subwoofer o mocy 20 W. Zastosowano w nim technologię ekranowania magnetycznego, która zapobiega oddziaływaniu pola magnetycznego głośników komputerowych na sprzęt audio znajdujący się w pobliżu. Tym modelem sterujemy za pomocą pilota na kablu.

Komputerowe głośniki 2.1 Creative Inspire A250

Głośniki marki Creative mają wbudowane pokrętło do sterowania natężenia dźwięku
Głośniki marki Creative mają wbudowane pokrętło do sterowania natężenia dźwięku© pl.creative.com

Kolejną propozycją komputerowych głośników 2.1 do 200 zł jest model marki Creative. Dwa satelitarne głośniki mają moc łączną 4 W, natomiast moc subwoofera wynosi 5 W. Ten model głośników komputerowych 2.1 został wyposażony w technologię Creative IFP, która poprawia kierunkowość i obrazowanie dźwięku, co zapewnia świetne wrażenia akustyczne.

Tymi głośnikami komputerowymi steruje się poprzez wbudowane pokrętło i w przeciwieństwie do wyżej wymienionego modelu Logitech nie posiadają wejścia na słuchawki.

Szpital dla komputerów. Tak wracają do dobrej formy!

Komputerowe głośniki 2.1 Creative A120

Subwoofer zestawu marki Creative posiada głośnik skierowany w stronę podłoża
Subwoofer zestawu marki Creative posiada głośnik skierowany w stronę podłoża© asia.creative.com

Najtańszą propozycją w zestawieniu głośników komputerowych do 200 zł jest inny zestaw marki Creative, którego moc wynosi 5 W (głośniki satelitarne) oraz 4 W (subwoofer). Ten model posiada złącze na słuchawki, wyposażono go w technologię ekranowania magnetycznego, a subwoofer został wykonany w technologii down-firing, która polega na umieszczeniu głośnika w pozycji pionowej, skierowanej wprost na podłoże.

Komputerowymi głośnikami 2.1 Creative A120 sterujemy za pomocą dołączonego pilota na kablu.

Komputerowe głośniki 2.1 Manta SPK 209

Ten model głośników marki Manta jest bardzo funkcjonalny
Ten model głośników marki Manta jest bardzo funkcjonalny© manta.com

Najdroższą i zarazem najbardziej funkcjonalną propozycją w zestawieniu głośników komputerowych 2.1 do 200 zł jest model firmy Manta, który służy nie tylko odtwarzaniu dźwięku z komputera i urządzeń przenośnych, ale także posiada wbudowane radio FM, wyświetlacz LCD, korektor dźwięku, wbudowany port USB do podłączania np. pendrive'ów z muzyką w formacie MP3 oraz interfejs Bluetooth.

Moc głośników satelitarnych wynosi 35 W, natomiast moc subwoofera wynosi 15 W. Do głośników 2.1 Manta SPK 209 podłączymy również słuchawki.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)