Komputerowe głośniki 2.1 do 350 zł

Komputerowe głośniki 2.1 do 350 zł

Komputerowe głośniki są nierzadko jednym z ważniejszych sprzętów peryferyjnych
Komputerowe głośniki są nierzadko jednym z ważniejszych sprzętów peryferyjnych
Źródło zdjęć: © iStock/Brostock
Sylwia Ścibak
25.06.2017 10:46, aktualizacja: 09.03.2022 11:06

Współczesne głośniki nie tylko odtwarzają dźwięk z komputera, ale także pozwalają cieszyć się muzyką z radia oraz muzyką z urządzeń przenośnych. Oto propozycje komputerowych głośników 2.1 do 350 zł.

Komputerowe głośniki 2.1 Logitech Z333 Speaker System

Komputerowe głośniki 2.1 marki Logitech nadają się i do muzyki, i do gier
Komputerowe głośniki 2.1 marki Logitech nadają się i do muzyki, i do gier© logitech.com

Pierwszą propozycją komputerowych głośników 2.1 do 350 zł jest zestaw marki Logitech, przeznaczony do muzyki, gier i filmów. Sumaryczna moc znamionowa głośników satelitarnych wynosi 16 W, natomiast moc subwoofera – 24 W. Tym modelem steruje się za pomocą niewielkiego panelu na kablu, a moc basów można regulować poprzez pokrętło umieszczone z tyłu subwoofera. Głośniki komputerowe 2.1 marki Logitech zawierają złącza minijack oraz RCA, są zasilane sieciowo.

Komputerowe głośniki 2.1 Tracer Moonlight

Komputerowe głośniki 2.1 marki Tracer posiadają czytnik kart SD
Komputerowe głośniki 2.1 marki Tracer posiadają czytnik kart SD© tracer.pl

Ten zestaw audio posiada 2 głośniki satelitarne o łącznej mocy 26 W, subwoofer o mocy 19 W i jest przeznaczony głównie do odtwarzania muzyki oraz filmów. Prócz standardowego złącza minijack oraz RCA głośniki komputerowe Tracer Moonlight zawierają także port USB i moduł kart SD, dzięki którym można bezpośrednio odtwarzać pliki dźwiękowe bez konieczności włączania komputera. Ten model komputerowych głośników może łączyć się z innymi urządzeniami poprzez sieć Bluetooth, zawiera funkcję regulacji tonów wysokich/niskich.

Komputerowe głośniki 2.1 Edifier XM6BT

Komputerowe głośniki 2.1 marki Edifier zawiera moduł Bluetooth
Komputerowe głośniki 2.1 marki Edifier zawiera moduł Bluetooth© edifier.com.pl

Kolejną propozycją głośników komputerowych do 350 zł jest zestaw marki Edifier, którego moc RMS głośników satelitarnych wynosi po 12 W, a moc subwoofera – 24 W. Ten model świetnie sprawdzi się w odtwarzaniu muzyki oraz filmów i gier; został wyposażony w złącze AUX, jeden port USB, czytnik kart SD oraz moduł Bluetooth, dzięki któremu można bezprzewodowo łączyć się z innymi urządzeniami. Tym zestawem głośników komputerowych możemy sterować dołączonym do zestawu pilotem albo za pomocą wbudowanego w subwoofer panelu.

Komputerowe głośniki 2.1 Natec Genesis Helium 600

Komputerowe głośniki 2.1 Natec Genesis są przeznaczone dla graczy
Komputerowe głośniki 2.1 Natec Genesis są przeznaczone dla graczy© genesiszone.com

Czarno-czerwone głośniki komputerowe marki Natec Genesis są idealnym rozwiązaniem dla graczy. Posiadają subwoofer o mocy znamionowej 30 W oraz głośniki satelitarne o mocy 30 W z ekranowaniem magnetycznym, które zapobiega zakłóceniom. Komputerowe głośniki 2.1 Natec zawierają 2 złącza minijack na słuchawki oraz tablet bądź smartfon, steruje się nimi zarówno przez umieszczony na subwooferze potencjometr, jak i przez pilota na kablu o długości 1,7 m.

Komputerowe głośniki 2.1 Trust Vigor 2.1 Subwoofer Speaker Set - brown

Komputerowe głośniki 2.1 marki Trust pasują do wszystkich wnętrz
Komputerowe głośniki 2.1 marki Trust pasują do wszystkich wnętrz© trust.com

Stylowe głośniki komputerowe 2.1 marki Trust są ostatnią propozycją w tym zestawieniu sprzętu do 350 zł i idealnie nadają się do słuchania muzyki oraz oglądania filmów. Ich łączna moc znamionowa RMS wynosi 50 W. Jest to funkcjonalny zestaw głośników komputerowych: można do niego podłączyć zarówno tablet, smartfon czy przenośny odtwarzacz muzyczny, jak i słuchawki oraz telewizor. Zestaw ten posiada funkcję regulacji niskich tonów.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)