Konkurs HYABAK - lista nagrodzonych

Konkurs HYABAK - lista nagrodzonych01.10.2010 14:47
hyabak
hyabak
Paweł Piejko

Parę dni temu zakończyliśmy kolejny konkurs na łamach Gadżetomanii, skierowany do osób chcących dbać o swój wzrok przed komputerem. W związku z tym publikujemy listę zwycięzców oraz parę słów od sponsorów zabawy.

Parę dni temu zakończyliśmy kolejny konkurs na łamach Gadżetomanii, skierowany do osób chcących dbać o swój wzrok przed komputerem. W związku z tym publikujemy listę zwycięzców oraz parę słów od sponsorów zabawy.

Konkurs Dbaj o oczy przed komputerem ruszył 21 września i trwał do 28 września. Wpis konkursowy zgromadził aż 144 komentarze, za co serdecznie dziękujemy. Organizator postanowił natomiast podwoić liczbę nagrodzonych osób do 20.

Poniżej zaś możecie przeczytać, co dokładnie przedstawiciele firmy THEA, producenta HYABAK chcieliby Wam powiedzieć:

Drodzy Gadżetomaniacy!

*Chciałam serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie "Dbaj o oczy przed komputerem". Jako sponsor konkursu jesteśmy mile zaskoczeni ilością komentarzy oraz bardzo żywym przebiegiem dyskusji. *

Dlatego też postanowiliśmy docenić Wasz wysiłek i podwoiliśmy ilość nagród do 20!

Zapewne spędzacie wiele czasu przed ekranami swoich ulubionych gadżetów, co niestety może być źródłem zmęczenia i podrażnienia oczu. Mamy nadzieję, że w takich wypadkach HYABAK pozwoli przywrócić radość patrzenia na świat, bo - jak sami udowodniliście swoimi odpowiedziami - jest bardzo wiele pięknych zjawisk, które cieszą nasze oczy.

*Wszystkim Wam życzę sokolego wzroku i zachęcam do dbania o swoje oczy.

Anna Jankowska-Jadczak, THEA

Menedżer Produktu HYABAK

Planując działania marketingowe w społeczności Gadżetomanii, mieliśmy nadzieję, że dla osób namiętnie korzystających z najnowszych gadżetów temat nawilżania oczu powinien być ważny. Wiem o tym z własnego doświadczenia, gdyż przed ekranem komputera spędzam codziennie wiele godzin.

Wykluczyliśmy też - bo jest absolutnie sprzeczne z moją filozofią emarketingu - wszelkie agresywne formy reklamowe czy automatycznie uruchamiające się pliki dźwiękowe lub wideo, starając się, by obecność treści reklamowych w żaden sposób nie utrudniała dostępu do treści serwisu. Zadbaliśmy też o ciekawy i wartościowy kontent związany z nawilżaniem oczu - a blisko 2,000 uruchomień filmu wideo mówi samo za siebie.

A co najważniejsze: udział w konkursie nie był przymusowy, więc prośba do "kontestatorów", by nie narzucać innym członkom społeczności swojego punktu widzenia. Szczególnie, jeśli odbywało się to z naruszeniem zasad netykiety - dlatego też poprosiliśmy moderatora Gadżetomanii o usunięcie niektórych komentarzy.

Mirek Połyniak, OPEN4net

pasjonat Internetu, bloger

Dla zainteresowanych dbaniem o oczy w czasie pracy z komputerem proponujemy zapoznanie się z zaleceniami (plik do ściągnięcia).

A teraz rzecz najważniejsza - lista laureatów:

Stanisław, gazix, Adam, daniel, Kamil, Karol, Beata, Zico, K.Kumitsu, Tusio, Pietrson, ann, Damian, pieniu, Dawid (szczyty gór), Ślepiec, 5z4k4l, Marek, Pablo, Rafał.

Wymienione osoby prosimy o przesłanie danych do wysyłki pocztowej (imię i nazwisko, adres, kod pocztowy) do dnia 8 X 2010 na adres email: redakcja@blomedia.pl z tytułem: Konkurs HYABAK.

Przypominamy, że nagrodą w konkursie jest poniższy zestaw:

398411094614950048

Dla „kontestatorów”: Janusz+Snajper, Paweł+Prawdziwy Polak, mushroom_daddy, szujeq, mamy specjalną propozycję, by wzięli udział w testach kropli HYABAK. Oczywiście, że jest to robione bezpłatnie (żaden z testerów nie otrzymuje wynagrodzenia), a także występuje się w nich pod prawdziwymi personaliami. W razie zainteresowania prosimy o kontakt – jak wyżej - z redakcją.

Organizator konkursu,

firma THEA, producent HYABAK

UPDATE: Nagrody od dotrą do zwycięzców najpóźniej w przyszłym tygodniu lub na początku listopada. Za opóźnienie przepraszamy.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)