Kultowa Czarodziejka z Księżyca za darmo na YouTube

Kultowa Czarodziejka z Księżyca za darmo na YouTube
22.04.2020 14:42
Zrzut ekranu z czołówki "Czarodziejki z Księżyca"
Zrzut ekranu z czołówki "Czarodziejki z Księżyca"
Źródło zdjęć: © WP
Jakub Krawczyński
Jakub Krawczyński

Zanim jeszcze wszyscy byliśmy świadomi terminów takich, jak manga, czy anime była sobie "Czarodziejka z Księżyca". Ten japoński serial animowany zdobył ogromną popularność, także w Polsce w latach 90. Teraz będzie można go obejrzeć za darmo na YouTube.

W tym roku planowane jest wydanie dwuczęściowego, nowego filmu pełnometrażowego o nieco przydługim tytule "Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie". Premiera przewidziana jest na 11 września 2020. W ramach przygotowań do nowej odsłony "Czarodziejki z Księżyca" począwszy od 24 kwietnia 2020 na oficjalnym profilu tej serii będziemy mogli oglądać pierwsze trzy sezony kultowego anime.

Łącznie składają się one aż z 127 odcinków, z czego na YouTube będzie się pojawiać ich dziesięć co tydzień. Ostatnia porcja zostanie udostępniona między 17 a 23 lipca 2020.

Fanów "Czarodziejki z księżyca" lub osoby zainteresowane najnowszym filmem powinni więc mieć oko na oficjalny profil marki na YouTube. Nowa pełnometrażowa "Czarodziejka" oparta jest na fabule z oryginalnej mangi (czyli komiksu), która potem trafiła również do czwartego sezonu serialu. Tak więc nadrobienie trzech pierwszych sezonów będzie idealną rozgrzewką.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)