Kultowa Czarodziejka z Księżyca za darmo na YouTube

Kultowa Czarodziejka z Księżyca za darmo na YouTube

Zrzut ekranu z czołówki "Czarodziejki z Księżyca"
Zrzut ekranu z czołówki "Czarodziejki z Księżyca"
Źródło zdjęć: © WP
Jakub Krawczyński
22.04.2020 14:42, aktualizacja: 22.04.2020 20:11

Zanim jeszcze wszyscy byliśmy świadomi terminów takich, jak manga, czy anime była sobie "Czarodziejka z Księżyca". Ten japoński serial animowany zdobył ogromną popularność, także w Polsce w latach 90. Teraz będzie można go obejrzeć za darmo na YouTube.

W tym roku planowane jest wydanie dwuczęściowego, nowego filmu pełnometrażowego o nieco przydługim tytule "Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie". Premiera przewidziana jest na 11 września 2020. W ramach przygotowań do nowej odsłony "Czarodziejki z Księżyca" począwszy od 24 kwietnia 2020 na oficjalnym profilu tej serii będziemy mogli oglądać pierwsze trzy sezony kultowego anime.

Łącznie składają się one aż z 127 odcinków, z czego na YouTube będzie się pojawiać ich dziesięć co tydzień. Ostatnia porcja zostanie udostępniona między 17 a 23 lipca 2020.

Fanów "Czarodziejki z księżyca" lub osoby zainteresowane najnowszym filmem powinni więc mieć oko na oficjalny profil marki na YouTube. Nowa pełnometrażowa "Czarodziejka" oparta jest na fabule z oryginalnej mangi (czyli komiksu), która potem trafiła również do czwartego sezonu serialu. Tak więc nadrobienie trzech pierwszych sezonów będzie idealną rozgrzewką.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)