Lamborghini prezentuje jacht przyszłości. Inspirowany potężnym supersamochodem

Lamborghini prezentuje jacht przyszłości. Inspirowany potężnym supersamochodem

Lamborghini prezentuje jacht przyszłości. Inspirowany potężnym supersamochodem
Źródło zdjęć: © The Italian Sea Group
Arkadiusz Stando
03.07.2020 21:09

W swojej historii firma Lamborghini pokazywała już przeróżne koncepcje. I chociaż kojarzona głównie z supersamochodami, to produkuje również traktory a niegdyś pojazdy wodne. Tym razem prezentuje nowy jacht w limitowanej edycji.

Automobili Lamborghini i The Italian Sea Group zaprezentowały "Tecnomar for Lamborghini 63". To nowy jacht z floty Tecnomar, nawiązujący do powstania marki Lamborghini w 1963 roku. Pojazd łączy ze sobą najlepsze elementy znane z supersamochodów: "osiągi, przyjemność z jazdy, dbałość o jakość i szczegóły, emocje" - czytamy na stronie Lamborghini.

Ten jacht motorowy został opracowany przez The Italian Sea Group. Powstał we współpracy ze studiem designerskim Centro Stile Lamborghini. Inspirację czerpano głównie z jednego z najnowszych modeli samochodów - Lamborghini Sián FKP 37. To hybrydowy supersamochód, pełen najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

Obraz
© The Italian Sea Group

Stefano Domenicali, prezes i dyrektor generalny Automobili Lamborghini powiedział: "Ten jacht reprezentuje znaczenie stworzenia wartościowego partnerstwa w najlepszej możliwej wersji. nNasza współpraca pozwala na połączenie istoty stylu i wiedzy obu organizacji do różnych światów, dzieląc się różnorodnością interpretacji i wartością dodaną produktowi końcowemu w nowym środowisku. Gdybym miał wyobrazić sobie Lamborghini na wodzie, to tak wyglądałaby moja wizja. Cieszę się, że mogę świętować tę udaną współpracę."

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)