Latarki dla butów. Night Runner oświetli drogę biegaczom

Latarki dla butów. Night Runner oświetli drogę biegaczom
Adam Bednarek

12.03.2015 17:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Uprawiacie sport wieczorem? To niebezpieczne z kilku powodów. Night Runner sprawi, że nocny trening będzie mniej groźny.

Przez brak czasu wielu odkłada trening na wieczór. To dość ryzykowne. Nie tylko dlatego, że nocą przejeżdżające auta mogą nas nie zauważyć. O ile w miastach chodniki są w miarę oświetlone, tak na wsi łatwo wpaść w dziurę lub nie zauważyć nierówności.

Night Runner: wieczorne bieganie

Teoretycznie można założyć latarkę na głowę. Akurat ja nie należę do osób, które lubią mieć coś na głowie w trakcie aktywności, bo jest to niewygodne. Macie podobnie, a chcecie zadbać o swoje bezpieczeństwo? Warto zainteresować się projektem, który od niedawna jest na Kickstarterze.

Obraz

Jak najprościej opisać Night Runner? To latarki dla butów. Dosłownie, bo dwie lampki przyczepia się w okolicach sznurówek. Osoby, które miały okazję testować urządzenie twierdzą, że jest niezwykle lekkie i łatwe w montażu. To najważniejsze: byłoby głupio, gdyby trzeba było przerywać aktywność i co chwile poprawiać spadające latarki.

Obraz

Night Runner świeci bardzo porządnie - w promieniu 30 metrów. Bateria pozwoli na korzystanie od czterech do ośmiu godzin, w zależności od ustawień.

Obraz

Naprawdę podoba mi się ten pomysł. Głowa i ręce są wolne, jesteśmy widoczni, a przy tym widzimy, co dzieje się przed nami. To dobre rozwiązanie. I nie takie drogie, bo na Kickstarterze Night Runner kosztuje 50 dolarów.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)