Lenovo dla biznesu | ThinkCenter A58 i M58e

Lenovo przedstawia dwa nowe desktopy ze swojej linii ThinkCenter. Mają to być małe, tanie w utrzymaniu i przyjazne dla środowiska komputery, które domyślnie mają znaleźć zastosowanie w biznesie.

lenovom58e
lenovom58e
Arkadiusz Gabrysiak

Lenovo przedstawia dwa nowe desktopy ze swojej linii ThinkCenter. Mają to być małe, tanie w utrzymaniu i przyjazne dla środowiska komputery, które domyślnie mają znaleźć zastosowanie w biznesie.

Model widoczny na zdjęciu powyżej to M58e, którego przeznaczeniem mają być średnie i duże przedsiębiorstwa. Natomiast model A58, widoczny poniżej, ma być bardziej przydatny w małych firmach. Co czyni te komputery przyjaznymi dla biznesu? To, że są niedrogie, posiadają wsparcie techniczne ze strony producenta 24/7, pobierają mniej prądu od standardowych desktopów oraz posiadają szereg zabezpieczeń (czytniki linii papilarnych, możliwość dezaktywacji portów) oraz narzędzi typu Rescue/Recovery/Backup.

lenovoa58
lenovoa58

Oba komputery dostępne będą w następujących konfiguracjach:

Ceny desktopów bez monitorów rozpoczynać się będą od $399, a dostępne mają być od kwietnia. Jeśli ktoś ceni sobie niezawodność, wsparcie techniczne oraz gwarancję to może sobie także zamówić jeden z modeli ThinkCenter do użytku domowego.

Źródło: Slashgear

Źródło artykułu:WP Gadżetomania

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.