Lewitująca lampa Levia Deluxe. To ekskluzywny designerski projekt wprost z Kickstartera

Lewitująca lampa Levia Deluxe. To ekskluzywny designerski projekt wprost z Kickstartera

Lewitująca lampa Levia Deluxe. To ekskluzywny designerski projekt wprost z Kickstartera
Źródło zdjęć: © Kickstarter
Jan Domański
02.04.2020 05:26, aktualizacja: 09.03.2022 08:23

Jeśli szukacie wyszukanego i zarazem nietypowego oświetlenia, to macie możliwość zamawiania lampy Levia Deluxe. Poza zastosowaniem drogich i ekskluzywnych materiałów, wyróżnia się jeszcze jedną kwestią. Żarówka lewituje, nie ma połączenia z lampką!

Oczywiście to nie czaty, tylko indukcyjne przesyłanie prądu jak np. w bezprzewodowych ładowarkach do smartfonów i magnesy, które utrzymują moduł z żarówką na odpowiednim miejscu. Projekt Niedawno wystartował ze zbiórką na Kicstarterze. Jeszcze nie osiągnięto progu, ale mając już na koncie jedną trzecią pieniędzy i 23 dni do końca, można wróżyć mu sukces.

Obraz
© Kickstarter

To już drugi projekt spod szyldu Levia. Pierwsza lampka była bardzo podobna, ale nie tak wyszukana pod kątem wykonania. W przypadku edycji Deluxe postawiono między innymi na marmur, złoto i kilka wersji kolorystycznych.

Nietypowy wygląd, ciekawe rozwiązania

Levia Deluxe operuje na diodach LED, ale to nie ma zwykłej żarówki, tylko o wzorze udającym żarnikową. Poza tym zastosowano sprytny mechanizm chroniący żarówkę przed spadnięciem w przypadku przerwy w dostawie prądu. Po prostu "przykleja" się do ramienia - siła magnetyczna w pełni ją przyciąga i utrzymuje na miejscu.

Levia Deluxe - levitating marble lamp

Zależnie od wyboru jednego z czterech wariantów wizualnych (Total White Carrara, Total Black Marquina, Special Version Black Portoro, Toal Gold Portoro), ceny na Kickstarterze wahają się od 119 euro (około 550 złotych), do aż 350 euro (mniej więcej 1615 złotych). Wysyłki według planu mają odbywać się w lipcu.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)