Logitech Harmony Smart Keyboard. Inteligentne telewizory też potrzebują klawiatur

Logitech Harmony Smart Keyboard. Inteligentne telewizory też potrzebują klawiatur

Logitech Harmony Smart Keyboard. Inteligentne telewizory też potrzebują klawiatur
Adam Bednarek
06.03.2014 05:09, aktualizacja: 06.03.2014 11:52

Konsole, które dziś stały się domowym centrum rozrywki, także.

Telewizory nie służą nam już tylko do oglądania ulubionych kanałów. Możemy za ich pomocą przeglądać Internet albo wypożyczać filmy. Kontrolowanie tego wszystkiego za pomocą pilota nie zawsze jest wygodne i ładne.

Podobny problem mają konsolowcy, którzy na padzie coraz częściej muszą wpisywać krótkie teksty, dane do logowania i tym podobne hasła. Rzecz jasna jest to możliwe, ale obok komfortu nawet nie stoi.

Logitech Introduces New Harmony Smart Keyboard

Do akcji wkracza więc Logitech. Jego smartklawiatura współpracuje chyba ze wszystkimi możliwymi smarturządzeniami. Autorzy chwalą się liczbą 225 tysięcy obsługiwanych sprzętów, wśród których jest Xbox One, PlayStation 3, Apple TV, Roku, a także modele smart-TV.

Klawiatura zawiera kilka multimedialnych klawiszy przeniesionych z telewizyjnego pilota i konsolowego pada: kółko, kwadrat, trójkąt i krzyżyk, jak xboksowe odpowiedniki. Nie brakuje również takich przycisków, jak funkcja nagrywania, pauzowania, włączenia dekodera czy Internetu.

Jest touchpad, więc powinno być wygodnie i przyjemnie.

Logitech Harmony Smart Keyboard, with App and Hub

Choć drogo. Logitech Harmony Smart Keyboard ma kosztować 150 dolarów. Dużo, ale jeśli coś jest do wszystkiego, to jest... drogie. Powiedzmy, że takie powiedzenie pasuje.

Swoją drogą to ciekawe, że poczciwe klawiatury trzymają się mocno i jakoś nie chcą ustąpić miejsca nowym technologiom. Sterowanie ruchem, gestem, głosem – to wciąż nie może wyprzeć standardowej klawiatury i wygląda na to, że przy smart-TV również będziemy z niej korzystać. Aż tak bardzo się przyzwyczailiśmy?

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)