Łóżeczko, pościel się!

Dzień jak co dzień, rano śpisz tak długo (mimo budzika, który bardzo się stara Cię obudzić), że nie ogolony, bez śniadania spóźniasz się do pracy. Nie mówiąc już o tym, że w salonie (który służy Ci też za sypialnię) zostawiasz łóżko w stanie wskazującym na bardzo niespokojne sny. A tu jak na złość kumple chcą wpaść do Ciebie po pracy na piwo, albo zaproszenie (na wspólne oglądanie znaczków) przyjęła wreszcie niedostępna od zawsze asystentka szefa. Niby kumple nie zwracają uwagi na takie prozaiczne bzdury jak nieposłane łóżko, a do oglądania znaczków też może się przydać, ale jednak Ci głupio... prosić ich żeby poczekali pod drzwiami?

Tomek Goździewicz

Obraz

Z pomocą przychodzi koncepcja (uznana przez USA Today za największe odkrycie międzynarodowych targów wynalazków w Genewie) samościelącego się łóżka. Nazwane Selfy the EasyBed łóżko zostało wymyślone by ulżyć osobom chorym lub starszym, które po prostu nie mają siły by pościelić łóżko, ale przez wiele designerskich blogów zostało uznane za rewelację dla leniwych geeków.

Koncepcja nie jest bardzo skomplikowana i aż dziwne, że nikt do tej pory nie wymyślił czegoś podobnego. Jako zatwardziały śpioch i leń bardzo chciałbym mieć takie łóżko i nie mogę się doczekać kiedy można będzie je kupić, a Wy?

[Źródło i fot.: OhGizmo!]

Źródło artykułu:WP Gadżetomania

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.