Ludzkie zwłoki na zdjęciach w Google Maps

Ludzkie zwłoki na zdjęciach w Google Maps

Google Street View
Google Street View
Wojtek Wowra
02.10.2010 13:59

Wczoraj informowaliśmy o dodaniu nowych zdjęć do usługi Street View w Google Maps. Oprócz ujęć z Antarktydy pojawiły się także nowe fotografie z Brazylii. Wśród nich kilka, które mrożą krew w żyłach.

Wczoraj [informowaliśmy](http://Google podgląda nawet pingwiny. Street View na Antarktydzie) o dodaniu nowych zdjęć do usługi Street View w Google Maps. Oprócz ujęć z Antarktydy pojawiły się także nowe fotografie z Brazylii. Wśród nich kilka, które mrożą krew w żyłach.

Podczas oglądania brazylijskich miast w co najmniej dwóch miejscach można natknąć się na zdjęcia ludzkich zwłok. Leżą na ulicy, w jednym wypadku częściowo tylko owinięte folią, obok widać kałużę krwi. Fotografie pochodzą z Rio de Janeiro i Belo Horizonte.

Powyżej można zobaczyć jedno ze zdjęć. Wersja nieocenzurowana znajduje się tutaj. Uwaga, jest drastyczna! Na drugiej fotografii zwłoki są już odpowiednio przykryte. Podobnie jak w pierwszym przypadku na miejscu jest policja.

Obraz
© [źródło](http://vbeta.pl/images//2010/10/StreeetView2.jpg)

Z informacji brazylijskim mediów wynika, że Google usunęło już kontrowersyjne obrazy. Zachęciło też użytkowników do raportowania tego typu zdjęć.

Można przypuszczać, że cała awantura najbardziej zaszkodzi lokalnym władzom. Brazylia ma jeden z najwyższych współczynników zabójstw na świecie. Teraz zobaczył to - dosłownie! - cały świat.

Źródło: TechCrunch

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)