Mag.ma: Lista stu najpopularniejszych sieciowych klipów wideo

Mag.ma to nowy serwis WWW, który śledzi najlepsze i najczęściej oglądane materiały wideo w sieci, a  następnie prezentuje je w formie przejrzystego rankingu obejmującego top 100 klipów.

Mag.ma: Lista stu najpopularniejszych sieciowych klipów wideo
Andrzej Biernacki

to nowy serwis WWW, który śledzi najlepsze i najczęściej oglądane materiały wideo w sieci, a  następnie prezentuje je w formie przejrzystego rankingu obejmującego top 100 klipów.

System obsługuje takie witryny jak YouTube, Hulu czy Vimeo. Każde wideo jest oceniane przez użytkowników w skali od 1 do 11. Średni wynik decyduje o pozycji w zestawieniu. Klipy są prezentowane łącznie lub z podziałem na poszczególne serwisy źródłowe.

Mag.ma to kolejny agregat treści sieciowych - tym razem jednak zamiast na newsach (jak Reddit) koncentruje się na plikach multimedialnych. Ułatwia tym samym śledzenie treści w najważniejszych witrynach - przede wszystkim oszczędza czas.

Strona jest interaktywna, ale jej funkcje są ograniczone. Użytkownik może dodawać do swojej listy pojedyncze pliki, ale nie jest w stanie tworzyć dynamicznych, autorskich zestawień w oparciu o wybrane frazy kluczowe. Być może jednak z czasem to się zmieni i Mag.ma zostanie o taki moduł rozbudowana.

Źródło: Mashable

Źródło artykułu:WP Gadżetomania

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.