Maingear X‑Cube – mały gracz o wielkich możliwościach

Na rynku już pojawiają się pierwsze egzemplarze karta graficznych ATI Radeon HD z serii 58xx, które obsługują biblioteki DirectX 11. Z związku z tym, można już zamawiać pierwsze zestawy komputerowe dla graczy z Radeonami. Jednym z nich jest Maingear X-Cube.

Blomedia poleca

Na rynku już pojawiają się pierwsze egzemplarze karta graficznych ATI Radeon HD z serii 58xx, które obsługują biblioteki DirectX 11. Z związku z tym, można już zamawiać pierwsze zestawy komputerowe dla graczy z Radeonami. Jednym z nich jest Maingear X-Cube.

Do wyboru jest naprawdę dużo podzespołów. Zaczynając od procesorów – możemy wybrać najszybsze układy z serii Intel Core i7 oraz wolniejsze, ale dużo tańsze (i zupełnie wystarczające) AMD Phenom II X4 i Core 2 Quad. W przypadku tego pierwszego wyboru (procesorów Intela) można wybrać aż 24GB trójkanałowej pamięci DDR3. Z kolei dysk twardy o prędkości 7,200 obrotów na sekundę, może mieć pojemność 2TB (a można mieć dwa takie dyski).

Szczególną uwagę zwracają jednak najnowsze karty graficzne. Te od ATI już są na rynku. Jeśli jednak ktoś jest miłośnikiem GeForce’ów, to musi jeszcze troszkę poczekać do ich premiery. Dodam tylko, że same karty ATI Radeon HD 5870 2GB połączone w CrossFire kosztują aż 827$.

Najdroższy, sensowny zestaw udało mi się skonfigurować w cenie 9,221$!!! Najtańszy kosztuje 927$.

Źródło: GRRR

Źródło artykułu:WP Gadżetomania

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.