Mała rzecz, a cieszy - taśma klejąca, która obniża poziom stresu

Dobra wiadomość dla osób obgryzających paznokcie. Genialna w swej prostocie przeróbka rolki od taśmy klejącej pozwoli zaoszczędzić trochę nerwów przy poszukiwaniu końcówki taśmy.

Cellotape
Cellotape
Maciek Kurek

Dobra wiadomość dla osób obgryzających paznokcie. Genialna w swej prostocie przeróbka rolki od taśmy klejącej pozwoli zaoszczędzić trochę nerwów przy poszukiwaniu końcówki taśmy.

Są takie przedmioty, których design wydaje się być optymalny. Podobnie jak spinacz do papieru, nie da się ich zaprojektować lepiej, a każda przeróbka albo nie wprowadza nic nowego, albo wręcz obniża dotychczasową funkcjonalność. Do niedawna takim przedmiotem była rolka z taśmą klejącą. Do niedawna.

Oto Cellotape, stworzony przez trójkę projektantów: Deockeun An, Jaehyung Kim i Cheolwoong Seo. Jak widzicie, to nowe spojrzenie na taśmę klejącą rozwiązuje co najmniej dwa irytujące problemy, związane z tym pospolitym przedmiotem.

Cellotape
Cellotape

Po pierwsze, pomysł powinien ucieszyć osoby nałogowo obgryzające paznokcie. Cellotape umożliwia łatwe znalezienie końcówki taśmy. Może to nie zbawi ludzkości, ale z pewnością pozwoli zaoszczędzić trochę nerwów. Po drugie, rolka jest pofalowana i przypomina kształtem koło zębate. Dzięki temu mieści się na niej więcej taśmy niż na tradycyjnej, okrągłej rolce.

Źródło: Technabob

Źródło artykułu:WP Gadżetomania

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.