Mikser do 100 zł - propozycje

Mikser do 100 zł - propozycje

Miksery do 100 zł to najczęściej proste urządzenia ze standardowym zestawem końcówek
Miksery do 100 zł to najczęściej proste urządzenia ze standardowym zestawem końcówek
Źródło zdjęć: © pixabay.com
Sylwia Ścibak
29.01.2018 09:17, aktualizacja: 09.03.2022 10:39

Mikser to obecnie obowiązkowe urządzenie w wielu gospodarstwach domowych. Ceny niektórych modeli są stosunkowo niskie, a ceny innych potrafią przekroczyć nawet 300 zł. W tym artykule przyjrzymy się sprzętom, które kosztują mniej niż 100 zł.

Mikser Zelmer 481.4

Mikser marki Zelmer posiada tryb turbo
Mikser marki Zelmer posiada tryb turbo© zelmer.com

Pierwszą propozycją miksera do 100 zł jest urządzenie marki Zelmer. Jest to mikser ręczny o dużej mocy (400 W), dzięki której ten sprzęt poradzi sobie z każdym produktem spożywczym. Ponadto model Zelmer 481.4 posiada funkcję turbo i pięciostopniową regulację prędkości pracy, które znacznie rozszerzają jego możliwości.

Dodatkowo mikser firmy Zelmer zawiera system ochrony przed przypadkowym uruchomieniem. Obroty jego końcówek do ubijania reguluje się skokowo. W zestawie z urządzeniem znajduje się specjalna nasadka do miksowania.

Mikser Bosch MFQ36400

Mikser marki Bosch zawiera standardowe haki do wyrabiania ciasta
Mikser marki Bosch zawiera standardowe haki do wyrabiania ciasta© boschhome.pl

Kolejną propozycją jest mikser ręczny marki Bosch, który dostępny jest na rynku w solidnej i nowoczesnej obudowie. Podobnie jak poprzedni model, ten również zawiera pięciostopniowy, regulowany skokowo tryb obrotów. Dodatkowo mikser został wzbogacony o tryb turbo, po uruchomieniu którego prędkość obrotów urządzenia wzrasta jeszcze bardziej. Bosch MFQ36400 pracuje z mocą 450 W.

W zestawie z mikserem Bosch MFQ36400 znajdują się dwie końcówki do ubijania i dwa haki do wyrabiania ciasta. Model nie posiada natomiast systemu zabezpieczającego przed przypadkowym uruchomieniem.

Mikser Clatronic HM 3014

Mikser marki Clatronic dostępny jest w wielu kolorach
Mikser marki Clatronic dostępny jest w wielu kolorach© clatronic.pl

Następną propozycją miksera do 100 zł jest urządzenie marki Clatronic z 250-watowym silnikiem, które jest dostępne w wielu kolorach, m.in. fioletowym i czerwonym. Ten mikser, podobnie jak poprzednio opisane urządzenia, również zawiera pięciostopniową regulację prędkości końcówek. Ponadto model Clatronic HM 3014 posiada przycisk, który zwalnia pracę trzepaczek. Poza trzepaczkami w zestawie z tym niedrogim mikserem znajduje się praktyczne mieszadło hakowe.

Dzięki specjalnej powłoce elementy dodatkowe miksera Clatronic HM 3014 można myć w zmywarce.

Mikser Saturn ST-FP1023

Mikser marki Saturn ma wbudowaną nasadkę typu blender
Mikser marki Saturn ma wbudowaną nasadkę typu blender© saturn.ua

Saturn ST-FP1023 jest mikserem ręcznym o mocy 280 W, która gwarantuje ekonomiczną pracę urządzenia. Ten model miksera posiada pięciostopniową regulację prędkości. W przypadku trudnych do zmiksowania produktów spożywczych można włączyć tryb pulsacyjny, który jest jednym z największych atutów miksera marki Saturn.

Dodatkowo mikser ręczny Saturn ST-FP1023 zawiera unikalną nasadkę typu blender. Jego elementy można myć w zmywarce. Mimo wielu zalet ten mikser do 100 zł nie posiada jednak systemu zabezpieczającego przed przypadkowym uruchomieniem.

Mikser Adler AD 4201

Mikser marki Adler ma w zestawie końcówki ze stali nerdzewnej
Mikser marki Adler ma w zestawie końcówki ze stali nerdzewnej© adlereurope.eu

Ostatnią propozycją w tym zestawieniu jest mikser ręczny Adler AD 4201 z 300-watowym silnikiem i przyciskiem turbo. Choć urządzenie nie posiada trybu pulsacyjnego, to zostało wyposażone w przydatną regulację obrotów, dzięki której może ono pracować na jednym z pięciu dostępnych poziomów prędkości. Ponadto w tym sprzęcie producent zamontował w solidny silnik o mocy 300 W. To wszystko sprawia, że mikser Adler AD 4201 świetnie nadaje się do mieszania mąki, ale spokojnie poradzi sobie też ubijaniem białek.

Do miksera ręcznego marki Adler dołączone są końcówki do mieszania i ubijania ze stali nierdzewnej.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)