Na PlayStation VR powstaje już ponad 100 gier! W jedną z nich zagramy też w Europie

Na PlayStation VR powstaje już ponad 100 gier! W jedną z nich zagramy też w Europie

Na PlayStation VR powstaje już ponad 100 gier! W jedną z nich zagramy też w Europie
Juliusz Czarnecki
07.01.2016 23:26, aktualizacja: 10.03.2022 09:55

A to wcale nie było takie pewne. Summer Lesson jednak dostępne będzie też na europejskim rynku. Liczba gier na PlayStation VR imponuje.

Los europejskiego wydania Summer Lesson był niepewny po tym jak okazało się, że Dead or Alive Xtreme 3 nie opuści Japonii. Wszystko przez to, że twórcy chcą uniknąć ewentualnych kontrowersji i zarzutów związanych z przedmiotowym traktowaniem kobiet w grze. Summer Lesson również mogłoby być posądzone o ewentualne podteksty, wszak to gra, w której wcielamy się w nauczyciela uczącego dwie młode uczennice. Nic takiego się jednak nie stanie, bo marka Summer Lesson już została zarejestrowana w Europie. To oznacza, że gra będzie dostępna na PlayStation VR także i u nas.

Summer Lesson - VR Tech Demo - E3 2015

Ale nawet gdyby Summer Lesson wraz z Dead or Alive Xtreme 3 było japońską grą na wyłączność, to i tak nie moglibyśmy narzekać na brak produkcji. Kaz Hirai z Sony w rozmowie z BBC zdradził, że na PlayStation VR powstaje już ponad 100 gier! Rzecz jasna nie wszystkie będą gotowe na premierę gogli VR. Nie zmienia to jednak faktu, że na PlayStation VR naprawdę będzie w co grać. Wirtualna rzeczywistość może liczyć na olbrzymie wsparcie, a przecież to dopiero początek tej rewolucyjnej technologii.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)