Najprostsze rozwiązania są najlepsze. Nóż ButterUp rozwiązuje problem z twardym masłem!

Najprostsze rozwiązania są najlepsze. Nóż ButterUp rozwiązuje problem z twardym masłem!

Najprostsze rozwiązania są najlepsze. Nóż ButterUp rozwiązuje problem z twardym masłem!
Adam Bednarek
23.08.2014 17:11, aktualizacja: 10.03.2022 11:01

Twórcy ButterUp zebrali na portalu Kickstarter ponad dwieście tysięcy australijskich dolarów. I wcale mnie to nie dziwi.

Twarde, zimne masło to jeden z problemów każdego “kucharza”. Australijczycy wreszcie wpadli na pomysł, jak tę skomplikowaną sytuację rozwiązać.

ButterUp zamiast maselniczki

Okazuje się, że nie było to trudne zadanie. Wystarczyło stworzyć nóż ze specjalnymi “ząbkami”, który działa jak tarka. Jak widać, nie ma problemu ze zebraniem masła i rozsmarowaniem po kanapce. Nie ma grudek i zbyt grubych warstw.

Obraz

Proste? Banalne. I to kolejny dowód na to, że właśnie takie niepozorne pomysły są najlepsze. Twórcy na swoim koncie mają już prawie 227 tysięcy australijskich dolarów, czyli prawie 669 tysięcy złotych!

Suma imponuje tym bardziej, jeśli spojrzymy, ile autorzy potrzebowali - zaledwie 38 tysięcy dolarów. Już mają dużo więcej, a zbiórka trwać będzie jeszcze przez 10 dni.

Proste rozwiązania są najlepsze

Obraz

A to pomysł, na który teoretycznie wpaść mógł każdy. Szansa przeszła koło nosa, ale pocieszać możemy się tym, że skorzystamy z naprawdę wygodnego i przydatnego noża. Tym bardziej że nie kosztuje wiele - wystarczy 35 zł, by w marcu cieszyć się masłem bez grudek.

Obraz

Może to będzie wskazówką dla twórców, którzy zajmują się bezmyślnym kopiowaniem popularnych projektów. Zamiast “ściągać” - pomyśleć nad udoskonaleniem tradycyjnych urządzeń. Można na tym zarobić i naprawdę ułatwić życie.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)