Netflix daje darmowy dostęp do swojej platformy na dwa dni

Netflix daje darmowy dostęp do swojej platformy na dwa dni21.10.2020 21:17
Netflix szykuje nową promocję.
Netflix szykuje nową promocję.
Źródło zdjęć: © Pixabay.com

Na razie Netflix planuje przetestować swój pomysł w Indiach. W ramach dwudniowego "wydarzenia" wszystkie osoby, które nie są subskrybentami będą mogły bezpłatnie korzystać z biblioteki Netflixa bez konieczności uiszczania opłaty.

Netflix zakończył promocje w postaci okresu próbnego i obecnie poszukuje nowych rozwiązań marketingowych, które przyciągną kolejnych subskrybentów. Jednym z pomysłów jest oferowanie dwudniowego, darmowego dostępu do platformy streamingowej.

Netflix szykuje nową promocję

Dyrektor operacyjny Netflix, Greg Peters, potwierdził, że taka promocja istnieje i jest nazywana „StreamFest”. Obecnie można z niej skorzystać wyłącznie w Indiach. Według wstępnych planów rozpocznie się 4 grudnia.

  • Zawsze przyglądamy się różnym promocjom marketingowym, aby przyciągnąć nowych członków i zapewnić im wspaniałe wrażenia z korzystania z serwisu Netflix” - powiedział w rozmowie z portalem "The Verge" rzecznik Netflixa.

Na początku tego miesiąca Netflix zrezygnował z opcji, która umożliwiła potencjalnym subskrybentom przetestowanie usługi w ramach bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego. Firma wypróbowała już alternatywne promocje marketingowe, w tym usunięcie paywalla dla niektórych swoich filmów i programów. Na razie nie wiadomo, czy promocja będzie testowana również w innych państwach.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)