„Nie jestem w nastroju, nie zbliżać się!”. Futurystyczny sweter GER Mood Sweater pokaże, jak się czujesz

Złościsz się albo wręcz przeciwnie, relaksujesz się? Niech inni o tym wiedzą. Patrząc na kolor twojego... swetra.

„Nie jestem w nastroju, nie zbliżać się!”. Futurystyczny sweter GER Mood Sweater pokaże, jak się czujesz
Adam Bednarek

Znamy tę sytuację. Czujemy się fatalnie, jesteśmy wkurzeni, nie mamy ochoty na kontakty z innymi ludźmi. Tymczasem jak na złość w naszą stronę zmierza ktoś, kto chce z nami pogadać. Z grzeczności rozmowy przecież nie odmówimy, mimo że najchętniej zasugerowalibyśmy, że to nie jest właściwa chwila.

Wygląda na to, że jest na to sposób.

GER Mood Sweater to nietypowy sweter, który pokazuje, w jakim nastroju jesteśmy. Gadżet działa tak, jak każdy wykrywacz kłamstw i w ten sposób „bada” nasze uczucia. Wyrażane są za pomocą koloru futurystycznego kołnierza.

Na przykład kolor czerwony to złość. Gdy kołnierz jest niebieski, oznacza to, że jesteśmy zrelaksowani, a fioletowy pokazuje naszą ekscytację.

Obraz
© sensoree.com

Futurystyczny i niebanalny wygląd swetra sugeruje, że to gadżet dla oryginałów, którzy lubią wyróżniać się w tłumie. Mam jednak wrażenie, że czasami każdy chciałby mieć strój, za pomocą którego zdradziłby swój nastrój.

Tym bardziej szkoda, że na razie w planach jest tylko sto ekskluzywnych sztuk. Cena – nieznana.

Ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz. Dlaczego tym samym czerwonym kolorem zaznaczono zdenerwowanie i zakochanie? Hm...

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.