Nie lubisz zakładać skarpetek? Pomóż sobie specjalnym gadżetem!

Nie lubisz zakładać skarpetek? Pomóż sobie specjalnym gadżetem!28.03.2011 09:12
Easy Pull Hosiery Aid
Easy Pull Hosiery Aid
Maciek Kurek

Nieważne, jak absurdalnie to zabrzmi. Oto urządzenie, które służy do zakładania skarpetek.

Nieważne, jak absurdalnie to zabrzmi. Oto urządzenie, które służy do zakładania skarpetek.

Przysłowie mówi, że potrzeba jest matką wynalazku. Może się to wydać dość dziwne, ale najwidoczniej istnieją ludzie, którzy chcą zakładać skarpetki bez dotykania własnych stóp. Z myślą o nich powstał Easy Pull Hosiery Aid.

To proste urządzenie ma formę metalowego stelażu. Zwiniętą skarpetkę rozciąga się pomiędzy specjalnymi uchwytami. Stopę umieszcza w skarpecie i pociągając za dwie rączki, zakłada skarpetkę. To prawda: opis Easy Pull Hosiery Aid brzmi idiotycznie. Producent zapewnia jednak, że to dziwne urządzenie może mieć całkiem sensowne zastosowanie.

Easy Pull Hosiery Aid ma służyć osobom przechodzącym rehabilitację nóg. Gadżet pomaga zakładać specjalne uciskowe pończochy i skarpety, które zapobiegają powstawaniu obrzęków. Z pewnością pomoże również osobom, które mają dziwną fobię związaną z własnymi stopami.

Urządzenie można kupić w sklepach internetowych w cenie 14,98 dol. (ok. 42 zł). Mamy małą wskazówkę dla producenta. Równie pomocne może okazać się urządzenie pozwalające na szybkie ściągnięcie skarpet w pewnych sytuacjach. Taki „ściągacz skarpetek” mógłby być sprzedawany w zestawie z sukienką, która zdejmuje się sama ;-)

Źródło: Oh Gizmo!

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)