NINM IT'S OK, czyli "walkman" na miarę XXI wieku – odtwarza kasety i ma Bluetooth

NINM IT'S OK, czyli "walkman" na miarę XXI wieku – odtwarza kasety i ma Bluetooth

Na Kickstarterze pojawił się interesujący odtwarzacz kaset
Na Kickstarterze pojawił się interesujący odtwarzacz kaset
Źródło zdjęć: © Pixabay
Oskar Ziomek
08.07.2019 17:07, aktualizacja: 09.03.2022 09:01

Przenośne odtwarzacze kaset mogą wrócić do łask. W sieci pojawił się nowy projekt, który łączy klasycznego "walkmana" z nowoczesną technologią.

Kolekcjonerzy kaset magnetofonowych nie muszą spisywać swojej kolekcji na straty, szczególnie jeśli lubią słuchać muzyki w ruchu. Nowe podejście do tematu "walkmana" pojawiło się ostatnio na Kickstarterze, gdzie firma NINM Lab proponuje swoje nowe urządzenie. IT'S OK to przenośny odtwarzacz kaset wyposażony w Bluetooth 5.0.

Zmiana względem klasycznego urządzenia jest więc raczej niewielka, ale do tego dochodzi jeszcze nowoczesne wzornictwo i kilka kolorów obudowy. W praktyce NINM IT'S OK stanowi więc ciekawą propozycję dla melomanów z dużą kolekcją kaset, którzy chcieliby słuchać ich w nowoczesny sposób – z wykorzystaniem bezprzewodowych słuchawek.

NINM IT'S OK będzie dostępny w trzech kolorach
NINM IT'S OK będzie dostępny w trzech kolorach© Ninm / Kickstarter

Jak się okazuje, zainteresowania nie brakuje. Chociaż do końca terminu pozostało jeszcze 28 dni, w chwili pisania niniejszej publikacji propozycja firmy NINM zebrała już ponad 48 tys. dolarów wsparcia z oczekiwanych niecałych 13 tysięcy. Poza funkcją odtwarzania, urządzenie może także nagrywać dźwięk – w zestawie kupujący otrzymają pustą kasetę z taśmą pozwalającą na zapis do 60 minut materiału.

Urządzenie sprzedawane jest za równowartość około 75 dolarów, czyli (bez podatków) mniej więcej 285 złotych. Niestety, przynajmniej pierwsza seria urządzeń, która dostępna jest przez serwis Kickstarter, nie może zostać wysłana do Polski. Dostawy mają być realizowane w grudniu bieżącego roku.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)