Odtwarzacz MP3, którego prawie nie widać

Wyobraźcie sobie taką sytuacje - idziecie ulicą i widzicie człowieka, który ma w uszach słuchawki. Do słuchawek jest podłączone... w zasadzie, to nic nie jest do nich podłączone, a przynajmniej na to wygląda, że nic. Człowiek jednak słucha spokojnie muzyki - cud? Nie do końca - prawdopodobnie miałby on bardzo mały odtwarzacz mp3 wymyślony przez Tae-wan Kima. Urządzenie nazywa się Tok Tak i na razie istnieje w formie projektu. Jak wygląda? Zobaczcie sami.

Obrazek: Tok Tak
Obrazek: Tok Tak
Keroth

Wyobraźcie sobie taką sytuacje - idziecie ulicą i widzicie człowieka, który ma w uszach słuchawki. Do słuchawek jest podłączone... w zasadzie, to nic nie jest do nich podłączone, a przynajmniej na to wygląda, że nic. Człowiek jednak słucha spokojnie muzyki - cud? Nie do końca - prawdopodobnie miałby on bardzo mały odtwarzacz mp3 wymyślony przez Tae-wan Kima.* *Urządzenie nazywa się *Tok Tak *i na razie istnieje w formie projektu. Jak wygląda? Zobaczcie sami.

Tak - ta mała wtyczka znajdująca się w prawym dolnym rogu obrazka, to cały odtwarzacz. Jeśli dziwi Was brak jakichkolwiek przycisków, to... słusznie Was dziwi. Otóż przyciski są na oddzielnym urządzeniu, które z kolei ma wyglądać tak:

Obrazek: Tok Tak - stacja dokująca
Obrazek: Tok Tak - stacja dokująca

Stacje dokującą wykorzystujemy do obsługi odtwarzacza, jego ładowania i do wgrywania piosenek. Mówiąc krótko - najpierw odtwarzacz ustawiamy przy użyciu stacji, potem podłączamy go do słuchawek i już możemy cieszyć się muzyką. Stacje można wrzucić do plecaka, albo na przykład zostawić w domu. Chociaż jak dla mnie, to w tym drugim przypadku gadżet zaczyna robić się dość niepraktyczny.

Jak się zapewne domyślacie na dzień dzisiejszy nie wiemy ani jaką pojemność ewentualnie miałoby mieć to urządzenie, ani czy w ogóle pojawi się w sklepach.

Źródło i fot.: Yanko Design

Źródło artykułu:WP Gadżetomania

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.