Ogromne zainteresowanie Samsung Gear VR

Strona głównaOgromne zainteresowanie Samsung Gear VR
21.11.2015 22:02
Ogromne zainteresowanie Samsung Gear VR
Juliusz Czarnecki
Juliusz Czarnecki

Konsumencka wersja Samsung Gear VR wyprzedała się w największych internetowych amerykańskich sklepach. Gogli nie można kupić ani na Amazonie, ani na Bestbuy.com. Wirtualna rzeczywistość zaczyna być naprawdę popularna.

bEUjAyUR

Samsung Gear VR to pierwsza konsumencka premiera “prawdziwych”, nie kartonowych, gogli VR. Choćby z tego powodu sprzedaż gogli jest istotna - możemy przekonać się, jak duże jest zainteresowanie wirtualną rzeczywistością i jaki potencjał ma ten rynek. Sugerując się sprzedażą w sklepach takich jak Amazon czy BestBuy możemy powiedzieć, że jest naprawdę spore.

Nie znamy konkretnych liczb, ale gogle Samsung Gear VR u tych dostawców się wyprzedały. Internetową sprzedaż w Ameryce prowadzi póki co tylko Samsung. Do urządzenia przyciąga na pewno niska cena, choć należy pamiętać, że Samsung Gear VR współpracuje tylko z wybranymi modelami smartfonów od Samsunga.

381443148628705002

W Stanach Zjednoczonych zainteresowanie jest spore, ciekawe więc, jak gogle Samsung Gear VR zostaną przyjęte w Europie. Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery, ale nawet polski oddział Samsunga sugeruje, że gogle trafią do nas prędzej niż później.

Udostępnij:
bEUjAyVd
Komentarze (0)
bEUjAyVP