OnePlus TV. Wiemy, jak będzie wyglądać pilot

Strona głównaOnePlus TV. Wiemy, jak będzie wyglądać pilot
06.09.2019 20:35
OnePlus TV pojawi się na rynku jeszcze we wrześniu
OnePlus TV pojawi się na rynku jeszcze we wrześniu
Źródło zdjęć: © OnePlus

OnePlus odkrywa kolejne karty dotyczące telewizora OnePlus TV. Wiadomo już, jak będzie wyglądać pilot. Jak się okazuje – przypomina nieco rozwiązanie konkurencji.

bETVsjGt

Do internetu trafiają kolejne informacje o nadchodzącym telewizorze OnePlus TV. W ostatnich dniach dowiedzieliśmy się między innymi, że urządzenie będzie miało matrycę QLED i głośniki z obsługą Dolby Atmos, a od strony oprogramowania – Androida TV z gwarancją aktualizacji przez 3 lata.

Teraz szef OnePlusa udostępnił w sieci zdjęcie kolejnego elementu układanki. Na Twitterze pojawiło się zdjęcie pilota do OnePlus TV. Głosy odbiorców są jednoznaczne – sprzęt przypomina pilota z Apple TV, choć oczywiście ma inny kolor.

bETVsjGv

Niezależnie od podobieństwa, urządzenie wygląda nowocześnie i minimalistycznie. Składa się tylko z kilku płaskich przycisków i obszaru, który możliwe, że będzie dotykowy. To ułatwiłoby nawigowanie po menu Androida TV, szczególnie podczas ręcznego wpisywania tekstu z ekranowej klawiatury.

Warto przypomnieć, że choć pierwszy telewizor OnePlus TV ma mieć 55 cali, to nieoficjalnie mówi się także o planach wprowadzenia na rynek innych modeli, z ekranami o przekątnych od 45 nawet do 75 cali. Przypuszcza się, że największy model trafi wyłącznie na rynek amerykański i chiński.

Udostępnij:
bETVsjGF
Komentarze (0)
bETVsjHr