OnePlus TV. Wiemy, jak będzie wyglądać pilot

OnePlus TV. Wiemy, jak będzie wyglądać pilot

OnePlus TV pojawi się na rynku jeszcze we wrześniu
OnePlus TV pojawi się na rynku jeszcze we wrześniu
Źródło zdjęć: © OnePlus
Oskar Ziomek
06.09.2019 20:35, aktualizacja: 09.03.2022 08:57

OnePlus odkrywa kolejne karty dotyczące telewizora OnePlus TV. Wiadomo już, jak będzie wyglądać pilot. Jak się okazuje – przypomina nieco rozwiązanie konkurencji.

Do internetu trafiają kolejne informacje o nadchodzącym telewizorze OnePlus TV. W ostatnich dniach dowiedzieliśmy się między innymi, że urządzenie będzie miało matrycę QLED i głośniki z obsługą Dolby Atmos, a od strony oprogramowania – Androida TV z gwarancją aktualizacji przez 3 lata.

Teraz szef OnePlusa udostępnił w sieci zdjęcie kolejnego elementu układanki. Na Twitterze pojawiło się zdjęcie pilota do OnePlus TV. Głosy odbiorców są jednoznaczne – sprzęt przypomina pilota z Apple TV, choć oczywiście ma inny kolor.

Niezależnie od podobieństwa, urządzenie wygląda nowocześnie i minimalistycznie. Składa się tylko z kilku płaskich przycisków i obszaru, który możliwe, że będzie dotykowy. To ułatwiłoby nawigowanie po menu Androida TV, szczególnie podczas ręcznego wpisywania tekstu z ekranowej klawiatury.

Warto przypomnieć, że choć pierwszy telewizor OnePlus TV ma mieć 55 cali, to nieoficjalnie mówi się także o planach wprowadzenia na rynek innych modeli, z ekranami o przekątnych od 45 nawet do 75 cali. Przypuszcza się, że największy model trafi wyłącznie na rynek amerykański i chiński.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)