P‑Tree - pomysł na legalne obsikiwanie drzew

Obsikiwanie drzew – przynajmniej w teorii – podlega karze. W praktyce kończy się na fetorze dolatującym z każdego zaciszniejszego zakamarka parku lub zagajnika. Tymczasem można sikanie pod drzewami zalegalizować.

P-Tree - pomysł na legalne obsikiwanie drzew
Katarzyna Kieś

Obsikiwanie drzew – przynajmniej w teorii – podlega karze. W praktyce kończy się na fetorze dolatującym z każdego zaciszniejszego zakamarka parku lub zagajnika. Tymczasem można sikanie pod drzewami zalegalizować.

Wystarczy przymocować do pni pisuary. Powyższe zdjęcie nie przedstawia dzieła sztuki, lecz rozwiązanie, które ma ułatwić życie uczestnikom rozmaitych imprez odbywających się na łonie natury oraz służbom porządkowym. Ci pierwsi nie będą musieli umykać z rozpiętym rozporkiem przez park, a ci drudzy będą mieli czyste sumienia, jeśli nie zwrócą uwagi na obsikującego pniak delikwenta.

Pisuary przypinane do drzew wymyślił holenderski projektant Sam van Veluw. Mocz odprowadzany byłby w wersji eko- bezpośrednio pod drzewo; w wersji zurbanizowanej – trafiałby do kanalizacji miejskiej.

Pytanie tylko, jak poradzić sobie z nieobyczajnym widokiem siusiającego pana pod drzewem?

Hmm... Z kobiecego punktu widzenia pomysł trąci dyskryminacją płci żeńskiej.

Obraz
© [źródło](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2010/05/pisuar2.jpg)

Źródło: Inhabitat

Źródło artykułu:WP Gadżetomania

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.