Panie piłkarzu, odrobi pan za mnie pracę domową? Uczeń pyta na Twitterze, PZPN świetnie reaguje

Panie piłkarzu, odrobi pan za mnie pracę domową? Uczeń pyta na Twitterze, PZPN świetnie reaguje

Zdjęcie Arkadiusza Milika pochodzi z serwisu shutterstock.com
Zdjęcie Arkadiusza Milika pochodzi z serwisu shutterstock.com
Adam Bednarek
03.11.2014 14:28, aktualizacja: 10.03.2022 10:50

Arkadiusz Milik, napastnik Ajaksu Amsterdam i reprezentacji Polski, otrzymał na Twitterze nietypową propozycję. PZPN błyskawicznie zareagował, po raz kolejny pokazując, że dba o wizerunek związku.

Arkadiusz Milik to jeden z bohaterów meczu z Niemcami. Dziś kojarzony jest jako ten, który… odrabia prace domowe z polskiego. Innym uczniom:

Zdziwiony zawodnik odpisał: “Ale ja mam napisać? :D”.

Polski Związek Piłki Nożnej błyskawicznie podłapał temat i zorganizował konkurs. Na stronie Łaczynaspilka.pl wszyscy chętni mogą napisać wypracowanie dla ucznia z Twittera. Nagrodą będzie koszulka z autografem Arkadiusza Milika, a finalistów wyłoni sam piłkarz.

#RatujMilika hitem Twittera

Konkurs ciekawy, bo o akcji #RatujMilika pisze cały “sportowy Twitter”. W tej całej sprawie ważne jest co innego. PZPN wreszcie działa jak porządna firma, która potrafi zadbać o swój marketing i promocję. W ten sposób zdobywa się fanów i nowych kibiców.

#1 Robert Lewandowski (English subtitles)

Szkoda tylko, że polskie kluby nie angażują w działalność w Sieci. Wyjątkiem jest Legia Warszawa, która sportową porażkę potrafi przekuć w internetowy sukces

A kibice mogą się cieszyć, że dziś z PZPN-u można brać przykład, zamiast się naśmiewać. Naprawdę dobrze radzą sobie w mediach społecznościowych!

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)