Pantelligent zrobi z każdego szefa kuchni. Inteligentna patelnia nie pozwoli przypalić dania

Pantelligent zrobi z każdego szefa kuchni. Inteligentna patelnia nie pozwoli przypalić dania

Pantelligent zrobi z każdego szefa kuchni. Inteligentna patelnia nie pozwoli przypalić dania
Adam Bednarek
29.12.2014 08:34, aktualizacja: 10.03.2022 10:40

W kuchni masz dwie lewe ręce i nie potrafisz przygotować nawet najprostszego dania? Pantelligent, patelnia z Kickstartera, jest rozwiązaniem dla ciebie.

Coraz częściej gadżety wchodzą do kuchni. I bardzo dobrze, bo to przydatna pomoc dla osób, które chciałby gotować, ale nie bardzo im to wychodzi. Dwa miesiące temu pisaliśmy o MAID, smart-piekarniku, teraz przedstawiamy nieco bardziej praktyczne rozwiązanie.

Pantelligent - inteligentna patelnia

Cała inteligencja patelni polega na tym, że w środku Pantelligent znajdują się czujniki mierzące temperaturę. Kuchenny gadżet współpracuje ze smartfonową aplikacją i informuje o temperaturze patelni.

Pantelligent Scallops Demo - Complete

Dzięki temu wiadomo, kiedy przerzucić kotleta na drugą stronę, zakończyć smażenie albo wrzucać składniki na patelnie. Aplikacja Pantelligent posiada też wbudowaną bazę przepisów, dzięki czemu poinformuje nas, co należy w danej chwili zrobić. Czyli nigdy nie wyłączymy patelni przedwcześnie albo też nie przesadzimy z długością smażenia.

Obraz

A gdybyśmy zignorowali powiadomienia, to Pantelligent się przypomni, alarmując np. o zbyt wysokiej temperaturze patelni - także wysyłając ostrzegawcze sygnały na inteligentny zegarek.

Obraz

Jak zwykle w przypadku takich nietypowych gadżetów problemem może być cena - 250 dolarów za patelnię to przecież bardzo dużo. Z drugiej strony można zaoszczędzić na czasie i przede wszystkim nerwach…

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)