Pierwsza na  świecie bezalkoholowa whiskey

Pierwsza na  świecie bezalkoholowa whiskey
Marek Maruszczak

09.11.2011 19:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tam gdzie można zarobić pieniądze nie ma świętości. Jeden z Internautów posunął się nawet do stwierdzenia, że „terroryści w końcu wygrali”.

Tam gdzie można zarobić pieniądze nie ma świętości. Jeden z Internautów posunął się nawet do stwierdzenia, że „terroryści w końcu wygrali”.

Świat się zmienia, rynek jest coraz bardziej konkurencyjny i nasycony, więc firmy muszą szukać kolejnych luk umożliwiających utrzymanie się na powierzchni.

Staram się jak mogę usprawiedliwić działanie firmy ArKay Beverages, ale nie przychodzi mi to łatwo. Po bezalkoholowej wódce, kolejny cios wymierzono w wielowiekową tradycję upijania się w odrobinę bardziej elegancki sposób.

„Bezalkoholowy napój o smaku whiskey” jest sprzedawany w puszkach i butelkach. Butelka o pojemności 1 l ma kosztować 10 dolarów, a 355 ml puszka 4 dolary. Według producenta, napój jest skierowany do osób, które z przyczyn zdrowotnych, religijnych lub osobistych nie mogą spożywać alkoholu, ale nie chciałyby rezygnować ze smaku whiskey.

Tak poważnie, to kto wie może ten wynalazek pomoże komuś poradzić sobie z nałogiem, albo pozwoli uniknąć kilku wypadków drogowych? Jeżeli tak, to chętnie wypiję za to szklaneczkę Arkay Whiskey z dietetyczną bezkofeinową colą.

Źródło: Oddity Central

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)