Pierwsze wrażenia po kontakcie z MSI Wind U120

O nowy netbooku MSI Wind U120 pisaliśmy już sporo i wydawał się on godny uwagi. Jednak dopiero teraz mogliśmy przeczytać o pierwszych spostrzeżeniach związanych z tym urządzeniem i niestety nie wszystko jest takie fajne, jak się wydawało.

Pierwsze wrażenia po kontakcie z MSI Wind U120
Damian

O nowy netbooku MSI Wind U120 pisaliśmy już sporo i wydawał się on godny uwagi. Jednak dopiero teraz mogliśmy przeczytać o pierwszych spostrzeżeniach związanych z tym urządzeniem i niestety nie wszystko jest takie fajne, jak się wydawało.

Pierwsze wrażenie są pozytywne. Laptop sprawia wrażenie solidnego i po prostu ładnego. O wydajności niewiele da się napisać, bo czego więcej można się spodziewać od Atoma N270 i 1GB pamięci RAM?! Jest po prostu tak samo, jak było do tej pory.

Pierwsze problemy zaczynają się z touchpadem i jego przyciskami. Cytując portal Slashgear: "nie są one zbyt przyjazne". Największym jednak zawodem jest bateria, która miała być lepsza niż w poprzedniku, a tu się okazało, że wytrzymuje o 45 minut mniej niż w modelu U100.

Co prawda MSI WInd U120 jest o ok. 70$ tańszy niż konkurencja (kosztuje 379$), ale wspomiana już bateria trzyma krócej. Firma najwyraźniej zdecydowała się na urządzenie dla troszkę mniej zamożnych użytkowników.

Źródło: Slashgear

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.