PlayStation 5 może wyglądać inaczej. Wystarczy… kartka papieru

PlayStation 5 może wyglądać inaczej. Wystarczy… kartka papieru

PlayStation 5 może wyglądać inaczej. Wystarczy… kartka papieru
Adam Bednarek
19.01.2021 11:36, aktualizacja: 19.01.2021 13:10

Metoda na upiększenie PlayStation 5 podbiła Reddit. Nic dziwnego - kartka papieru może sprawić, że konsola będzie różnić się od modelu sprzedawanego w sklepach.

Wiele osób ma zastrzeżenia co do wyglądu PlayStation 5. Niektórym marzy się czarna konsola. Jedna z firm chciała wypuścić na rynek właśnie taki model, ale po tajemniczych groźbach wycofała się z tego pomysłu.

Jak więc sprawić, aby PS5 mimo wszystko prezentowało się inaczej niż egzemplarz wyjęty z pudełka? Okazuje się, że jest prosty sposób. Podzielił się nim użytkownik Reddita, a metoda natychmiast stała się hitem.

Modyfikacja dotyczy loga, które domyślnie jest czarne. Wystarczy zdjąć boczny panel i w odpowiednim miejscu przykleić… samoprzylepną karteczkę. Wówczas znaczek "PS" będzie mógł być podziwiany w innej wersji kolorystycznej. W zależności od tego, jaką kartę się przylepi, tak będzie wyglądało logo.

Nie jest to może drastyczna zmiana, ale przynajmniej można odświeżyć wygląd PlayStation 5.

Czy Sony zdecyduje się kiedyś na wprowadzenie na rynek paneli, które pozwolą zmodyfikować PS5? Nie wiadomo. Swego czasu opcja była możliwa w przypadku Xboksa 360, ale Microsoft po latach przyznał, że pomysł nie wypalił.

  • Pomysł nie był zły...ludzie lubili zmieniać panele w telefonach komórkowych. Przewiń czas wstecz o pięć lat, a panele były tym, czego chcieli ludzie. Okazało się jednak, że nikt ich nie kupował, więc zaprzestaliśmy produkcji. Zabiliśmy je bardzo szybko - oceniał później Albert Panello z Microsoftu.

Porażka konkurenta może zniechęcać Sony do podobnych eksperymentów. Z drugiej strony zainteresowanie kartkową przeróbką jest zaskakująco duże, więc na pewno da do myślenia księgowym w Sony.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)