Plecak, który pokaże Ci ludzi za ścianą [wideo]

Opisywany już na naszych łamach radar Prism 200 doczekał się nowej wersji - Prism 200c. Skonstruowany przez Cambridge Consultants system pozwala na jeszcze lepsze przygotowanie do trudnych akcji policyjnych czy ratowniczych. Na czym polega jego wyjątkowość?

Prism 200c
Prism 200c
Piotr Dopart

Opisywany już na naszych łamach radar Prism 200 doczekał się nowej wersji - Prism 200c. Skonstruowany przez Cambridge Consultants system pozwala na jeszcze lepsze przygotowanie do trudnych akcji policyjnych czy ratowniczych. Na czym polega jego wyjątkowość?

Prism jest teraz łatwy w przenoszeniu dzięki radykalnemu zmniejszeniu wagi sprzętu i zamontowaniu pasków podobnych do stosowanych w standardowych plecakach. Do tego wydłużono czas działania na jednym ładowaniu baterii, dzięki czemu nowe urządzenie może funkcjonować do 8 godzin bez przerwy. Łatwo włączyć pojedyncze egzemplarze w skład wyposażenia jednostek antyterrorystycznych lub ratunkowych, działających w nieznanych i/lub wrogich przestrzeniach. Pozwoli im to skuteczniej odnajdywać zaginione osoby i unikać pułapek.

O czym to ja... Aby skanowanie było możliwe, wystarczy, aby osoba z "radarowym plecakiem" oparła się o ścianę, za którą spodziewa się zastać mniej lub bardziej przyjazne towarzystwo. Na wyświetlaczu urządzenia pojawią się kropki oznaczające poszukiwane osoby, co pozwoli śledzić ich ruch w czasie rzeczywistym - na ekranie komputera bądź urządzenia przenośnego na miejscu.

Through Wall Radar, Thru Wall Radar, Prism 200

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.