Plecak z ładowarką to za dużo? Ampere: pokrowiec, który naładuje smartfona

Plecak z ładowarką to za dużo? Ampere: pokrowiec, który naładuje smartfona

Plecak z ładowarką to za dużo? Ampere: pokrowiec, który naładuje smartfona
Adam Bednarek
20.01.2015 12:07, aktualizacja: 10.03.2022 10:36

Ampere to kolejny sposób na to, żeby nigdy nie zostać z rozładowanym telefonem. I to naprawdę sprytne rozwiązanie!

Niedawno pisałem o plecaku, w którym w każdej z kieszonek znajdował się kabelek umożliwiający naładowanie urządzenia - w AMPL takich przegródek było w sumie siedem.

Ampere - etui z ładowarką

Ale przecież nie zawsze musimy brać ze sobą plecak czy nawet torbę, w której naładujemy gadżety. Czasami wystarczy zwykłe etui, które możemy schować w kieszeń i w ten sposób uratować wyczerpujący się smartfon. Właśnie tak pomyśleli twórcy Ampere: małej kieszonki na smartfona, która naładuje telefon.

Wszystko odbywa się bezprzewodowo. Wystarczy włożyć telefon do Ampere i ten od razu zacznie się ładować, wykorzystując do tego technologię Qi. W pokrowcu znajduje się bateria o pojemności 2,700 mAh.

Obraz

Plusem Ampere jest fakt, że można ładować dwa urządzenia naraz. Nie tylko smartfon znajdujący się w kieszonce, ale też czytnik czy tablet podłączony kablem USB do Ampere. Ładowaniami można zarządzać w specjalnej aplikacji - np. po to, żeby gadżet przypomniał o rozładowującej się baterii.

Nie można narzekać też na wygląd - może i nie jest to najpiękniejszy gadżet świata, ale na pewno prezentuje się dobrze.

Obraz

Ten sposób na ładowanie smartfona przekonał kickstarterowców - twórcy zebrali już prawie 70 tysięcy dolarów, a zbiórka skończy się dopiero za 25 dni. Ampere kupić można za 75 dolarów. Trzeba jednak się spieszyć, bo to promocyjna cena.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)