Po co komu GoPro? Testujemy tanie kamerki sportowe [wideo]

Po co komu GoPro? Testujemy tanie kamerki sportowe [wideo]

Po co komu GoPro? Testujemy tanie kamerki sportowe [wideo]
Łukasz Skałba
22.01.2019 13:56

Kiedyś na rynku było tylko GoPro. Niestety ceny produktów tej firmy nie należą do najniższych. Na szczęście na rynku pojawiło się sporo, znacznie tańszych alternatyw. Zapraszamy na test kamerek sportowych kosztujących nie więcej niż 800 zł.

W poniższym materiale wideo testujemy 4 kamerki sportowe. W cenie oscylującej w granicach 500 zł można znaleźć modele nagrywające w rozdzielczości 4K oraz oferujące naprawdę bogatą funkcjonalność. Sprawdzamy, które z nich są warte swojej ceny, a które lepiej sobie darować.

TANIE KAMERY SPORTOWE - Wielki Test (2019)

Manta MM9359TS / Manta MM9359FS - 450 zł

Manta właśnie wypuściła na rynek 2 nowe kamerki sportowe. Różnią się one ekranem - model TS oferuje wyświetlacz dotykowy, a FS - odchylany. Producent twierdzi, że kamerki nagrywają w rozdzielczości 4K. Sprzęt może również nagrywać materiały w zwolnionym tempie. Czy testy praktyczne potwierdzą teorię...?

Xiaomi MiJia 4K - 500 zł

Xiaomi MiJia 4K to nieco mniej popularna (niż Manta) propozycja. Za dodatkowe 50 zł, oferuje jednak znacznie lepsze podzespoły. Chiński producent kusi również bardzo spójnym ekosystemem i minimalistycznym designem. Czy powiedzenie #Xiaomilepsze i w tym przypadku ma rację bytu...?

Sony AS50 - 750 zł

Propozycja od Sony, mimo najwyższej ceny, na papierze oferuje najmniej. Brak kolorowego wyświetlacza, brak rozdzielczości 4K... Nasze testy wykazały jednak, że są rzeczy w których kamerka Sony nie ma sobie równych!

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)