Po strzale z kuszy w twarz da się żyć!

Wypadki chodzą po ludziach. Na szczęście nieczęsto zdarza się, by w wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności trafić 20-centymetrowym pociskiem z kuszy w twarz nastolatka. Chłopak miał szczęście. Udało mu się przeżyć. Jakim cudem?

Fot. dailymail.co.uk
Fot. dailymail.co.uk
Paweł Żmuda

Wypadki chodzą po ludziach. Na szczęście nieczęsto zdarza się, by w wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności trafić 20-centymetrowym pociskiem z kuszy w twarz nastolatka. Chłopak miał szczęście. Udało mu się przeżyć. Jakim cudem?

Lewis Tavernier miał prawdziwe szczęście w nieszczęściu. Wpadł na genialny pomysł zabawy kuszą w domu swojego znajomego. Kusza samoczynnie wypaliła w twarz nastolatka z odległości nieprzekraczającej 90 centymetrów. 20-centymetrowy bełt wbił się w twarz Taverniera na głębokość około 7 centymetrów.

Prześwietlenie wykazało, że skończyło się wyłącznie na złamaniu kości policzkowej. Do uszkodzenia nerwów i naczyń krwionośnych, które mogło skończyć się śmiercią, zabrakło tylko dwóch milimetrów.

Pamiętam tylko, że zapytałem kumpla, czy w mojej twarzy utkwiła właśnie strzała - komentuje Lewis.

Tavernier zapewnia, że teraz będzie już trzymać się z daleka od replik średniowiecznej broni. Miejmy nadzieję, że tak faktycznie będzie. Trzeciego życia można już nie dostać.

Źródło: dailymail

Źródło artykułu:WP Gadżetomania

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.