Polestar Re: Move może zmienić rynek. Czy w ogóle się pojawi?

Polestar Re: Move może zmienić rynek. Czy w ogóle się pojawi?

Polestar Re: Move może zmienić rynek. Czy w ogóle się pojawi?
Marcin Watemborski
10.03.2021 20:33, aktualizacja: 11.03.2021 11:02

Polestar to marka stworzona przez szwedzkie Volvo. Specjalnością firmy są pojazdy elektryczne dla zwykłych śmiertelników. Re: move to najnowszy trójkołowiec, który z powodzeniem mógłby poruszać się po ścieżkach rowerowych.

Na ulicach coraz częściej widujemy elektryczne pojazdy – od hulajnóg przez rowery, samochody i monocykle czy inne pojazdy. Polestar nawiązało współpracę z projektantem Konstantinem Grcicem, tworząc koncept nowego pojazdu. Re:Move wydaje się dość dziwny, ale może się przyjąć.

Wyobraźcie sobie trójkołową hulajnogę elektryczną z dodatkowym miejscem na bagaż. I to całkiem sporo bagażu. Na Re:Move miałoby się zmieścić obciążenie do 600 funtów, czyli około 270 kilogramów. Ogromnym plusem jest to, że pojazd miałby być aluminiowy, a materiał miałby pochodzić z odzysku.

Obraz

Re:Move mógłby nie przyjąć się wśród zwykłych ludzi, ale gdyby służył kurierom miejskim do rozwożenia paczek, to mogłoby mieć sens. Zapewne jego prędkość podlegałaby ograniczeniom tak, by był bezpieczny dla rowerzystów czy przechodniów, więc tym bardziej brzmi to nieźle.

Polestar wspomina, że pierwsza wersja Re:Move pojawi się już jesienią 2021 roku, a niebawem poda więcej informacji na temat nowego projektu. Czekamy z niecierpliwością na nowy eko-jeździk. Takie pojazdy zawsze przykuwają naszą uwagę, bo przecież klimat jest najważniejszy! Oby tylko cena była sensowna.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)