Projektor, bateria i obudowa w jednym!

Czasami ekran telefonu jest po prostu za mały, a bateria wyczerpuje się zbyt szybko niż byśmy chcieli. W takich przypadkach niezwykle pomocny może okazać się ten japoński gadżet, w sam raz dla miłośników iPhone'a. Co jeszcze potrafi ten mały kombajn?

Projektor, bateria i obudowa w jednym!
Grzegorz Nowak

Czasami ekran telefonu jest po prostu za mały, a bateria wyczerpuje się zbyt szybko niż byśmy chcieli. W takich przypadkach niezwykle pomocny może okazać się ten japoński gadżet, w sam raz dla miłośników iPhone'a. Co jeszcze potrafi ten mały kombajn?

Obraz

Miniaturowe projektory, których można używać razem ze smartfonami nie są żadną nowością. O jednym z takich pikoprojektorów pisaliśmy jakiś czas temu, jednak wciąż nie należą one do najpopularniejszych akcesoriów. Japońska propozycja może to jednak zmienić.

Obraz

Obudowa Monolith, wyprodukowana przez firmę Century, oprócz swojej podstawowej funkcji - ochraniania telefonu - ma wbudowany projektor. Urządzenie wyświetla obraz o maksymalnej przekątnej 24 cali, w formacie 16:9 i rozdzielczości 640x360. Przy kontraście 1000:1 i jasności 12 lumenów nie możemy się spodziewać oszałamiającej jakości, natomiast gadżet sprawdziłby się nieźle, jako imprezowy odtwarzacz filmików z sieci.

Bateria obudowy wystarcza na 3 godziny używania projektora, ale również może posłużyć jako zapas energii dla iPhone'a, wydłużając jego czas pracy o 50%. Naładowanie obudowy Monolith zajmuje 4 godziny. Niestety za luksus posiadania takiego gadżetu trzeba zapłacić niemało - 260 dolarów.

Obraz

Źródło: techcrunch.com

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.