Przywróć telefon do życia, gdy zabraknie baterii

Przywróć telefon do życia, gdy zabraknie baterii

Choiix Power Fort 5.5Whrs
Choiix Power Fort 5.5Whrs
Piotr Dopart
28.04.2011 18:00

O dodatkowym źródle zasilania marzył chyba każdy, komu padła komórka w środku ważnej rozmowy. Na szczęście firma Choiix wprowadziła rozwiązanie tego problemu.

O dodatkowym źródle zasilania marzył chyba każdy, komu padła komórka w środku ważnej rozmowy. Na szczęście firma Choiix wprowadziła rozwiązanie tego problemu.

Idziesz właśnie na spotkanie ze znajomymi, gdy nagle dostajesz SMS, że jest drobna zmiana planów i że masz czekać na telefon. Właśnie kończysz czytać wiadomość i chcesz odpisać, gdy ekran wyłącza się, a Ty orientujesz się, że telefon nie był naładowany...

FUUUU RAGE!!!

Gdy już skończysz przeklinać własne roztargnienie, może przyjdzie Ci do głowy, że fajnie byłoby mieć przenośny akumulator albo jakieś inne źródło zasilania, które pozwoliłoby oddzwonić lub choć odpisać. Właśnie do tego służy Choiix Power Fort 5.5Whrs - system awaryjnego zasilania dla urządzeń mobilnych.

Urządzenie ma być w stanie naładować całą gamę urządzeń mobilnych - telefonów, GPS-ów, odtwarzaczy MP4; wszystkiego, co ma złącze mini-USB. Port zainstalowany w gadżecie gwarantuje natężenie 1 ampera, co ma skracać czas ładowania w stosunku do zwykłej ładowarki; przed uszkodzeniem sprzętu chronią zabezpieczenia przeciw przeładowaniu lub nadmiernemu rozładowaniu ogniwa, nadprądowe oraz przeciwzwarciowe. Power Fort wyposażony jest w akumulator 1500 mAh, czyli nieco powyżej standardowej baterii w smartfonie.

Więcej szczegółów nt. urządzenia dostępnych jest na stronie producenta. Niestety, brak danych odnośnie do ceny, nie wiadomo też, kiedy sprzęt pojawi się w Polsce. Produkt jest w sprzedaży w innych krajach, więc niecierpliwi mogą próbować sprowadzić go z zagranicy.

Źródło: Choiix

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)