PSP 2 bez UMD i drugiego analoga

1UP ma trochę dobrych i kilka złych wiadomości dla fanów konsoli Playstation Portable. Według źródeł serwisu nowa odsłona tej maszynki będzie spełniała wymagania PSP Next Gen... ale nie wszystkie.

Czy tak bedzie wygladac PSP 2?
Czy tak bedzie wygladac PSP 2?
Szymon Adamus

1UP ma trochę dobrych i kilka złych wiadomości dla fanów konsoli Playstation Portable. Według źródeł serwisu nowa odsłona tej maszynki będzie spełniała wymagania PSP Next Gen... ale nie wszystkie.

Podstawowe zmiany o jakich czytamy w 1 UP to:

  • konstrukcja typu slider,
  • rezygnacja z dysków UMD na rzecz pamięci flash (8 lub 16 GB),
  • brak drugiego analoga,
  • możliwa nazwa - PSP Go!
  • plus czyste spekulacje: ekran dotykowy 800 x 480 pikseli i kamera z tyłu.

Podobno urządzenie mamy zobaczyć w czerwcu podczas targów E3. Premiera ma mieć miejsce w Japonii we wrześniu, w USA miesiąc lub dwa później. Sony ma zaoferować  około 100 klasycznych gier do ściągnięcia. Na starcie jednym z większych ma być Gran Turismo Mobile.

To wszystko tylko niepotwierdzone plotki, ale byłbym bardzo zawiedziony gdyby PSP 2 nie miało drugiej analogowej gałki. To moim zdaniem największy minus pierwszej konstrukcji, który jak mi się wydawało, zostanie na sto procent poprawiony. Oby ta część spekulacji 1UP się nie potwierdziła.

Źródło: 1UP

Źródło artykułu:WP Gadżetomania

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.