Puma tworzy obuwie dla aktywnych...graczy. Cena nie zachęca

Strona głównaPuma tworzy obuwie dla aktywnych...graczy. Cena nie zachęca
18.12.2019 14:52
Najnowsze buty z linii Active Gaming Footwear
Najnowsze buty z linii Active Gaming Footwear
Źródło zdjęć: © fot. Puma
Klaudia Stawska-Magdziak
Klaudia Stawska-Magdziak

Puma stworzyła specjalne obuwie "stworzona z myślą o graczach konsolowych", które ma być pierwszym modelem z serii Active Gaming Footwear. Cena zdecydowanie nie zachęca.

bESITxVh

komputery gamingowe, krzesła dla graczy... Teraz przyszła pora na buty. 160 dolarów, czyli ok 614 zł przyjdzie zapłacić graczom, którzy będą chcieli zakupić... kapcie dla graczy. Propozycja, którą zaprezentowała Puma to obuwie wyłącznie do użytku wewnątrz budynków. Czym się wyróżnia?

Jak twierdzi producent obuwie "zapewnia płynny komfort, wsparcie i przyczepność, dzięki czemu gracze mogą dostosować się do różnych aktywnych trybów gry i grać jak najlepiej".

Trudno sobie wyobrazić, by gracze konsolowi potrzebowali butów, które zapewnią wsparcie podczas rozrywki. Jednak być może Puma stworzyła je z myślą o osobach grających w gry ruchowe jak "Just Dance" czy trenujących z "Ring Fit Adventure".

bESITxVj

Puma podkreśla wysoką jakość wykonania produktu oraz zastosowanie w nich nowoczesnych "oddychających" materiałów. Obuwie na pewno wygląda ciekawie, jednak czy jest warte ponad 600 zł? Dajcie znać, co sądzicie.

Zobacz też: PGA 2019. "UrQueeen" apeluje do graczy. "Panowie, pokażcie dziewczynom, jak trzeba grać"

Udostępnij:
bESITxVt
Komentarze (1)
bESITxWf