Rekord szybkości w aplikacji iPhone'a [wideo]

Rekord szybkości w aplikacji iPhone'a [wideo]

iPhone
iPhone
Grzegorz Nowak
12.03.2011 11:00, aktualizacja: 11.03.2022 11:59

Tak szybkiego gracza jeszcze nie wiedzieliście. Potrafi przejść znaną grę na iPhone'a w niecałe 7 sekund i to jednym palcem. Jak to możliwe?

Tak szybkiego gracza jeszcze nie wiedzieliście. Potrafi przejść znaną grę na iPhone'a w niecałe 7 sekund i to jednym palcem. Jak to możliwe?

Tym ultraszybkim graczem jest Adept Quattro, robot którego możliwości już mogliście oglądać. Jest to niezwykle szybka i precyzyjna maszyna, której używa się w przemyśle. Jednak wygląda na to, że potrafi też znacznie więcej.

Tym razem robot zmierzył się z prostą aplikacją na iPhone'y - 1to50. Zadanie gracza polega na jak najszybszym naciśnięciu losowo ułożonych liczb w kolejności od 1 do 50. Czas odmierzany jest przez stoper z dokładnością do setnej sekundy. Najlepszym ludzkim graczom udaje się ukończyć grę w 10 sekund. Adept Quattro potrafi to zrobić w 6,6 sekundy.

Jeśli tylko filmik dokumentujący wyczyn robota nie jest zmanipulowany, to pobicie tego rekordu nie będzie łatwe (albo w ogóle możliwe). Poniżej możecie sami zobaczyć jak Adept Quattro radzi sobie z iPhone'em (zarówno w normalnym jak i zwolnionym tempie).

Adept Quattro Robot sets world record for iPhone game

High Speed Footage - Adept Robot sets world record for Apple iPhone game

Źródło: popsci.com

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)