Roccat Isku - będzie szokować?

Już w przyszłym kwartale na półki sklepowe trafi nowa klawiatura dla wymagających graczy - Roccat Isku (fin. szok). Czy będzie godnym konkurentem dla Razera Lycosa? Przekonajcie się sami!

Roccat Isku
Roccat Isku
Jacek Klimkowicz

03.03.2011 10:30

Już w przyszłym kwartale na półki sklepowe trafi nowa klawiatura dla wymagających graczy - Roccat Isku (fin. szok). Czy będzie godnym konkurentem dla Razera Lycosa? Przekonajcie się sami!

Urządzenie komunikujące się z komputerem za pośrednictwem portu USB będzie miało czas reakcji na poziomie 1 ms, 6-stopniowe podświetlenie klawiszy oraz charakterystyczną dla produktów niemieckiego producenta funkcję EasyShift[+].

W klawiaturze Roccat Isku działanie ES+ ogranicza się do trzech stref: klawiszy M1-M5, T1-T3 oraz 20 przycisków Easy Zone. Pozwala to na zaprogramowanie do 36 makr skupionych wokół klawiszy W,S,A,D oraz dostęp do ponad 200 funkcji.

Oczywiście nie zabrakło klawiszy dedykowanych do sterowania multimediami i grami. Pojawiła się funkcja Talk pozwalająca na połączenie klawiatury i myszy w zestaw, w którym funkcje jednego urządzenia mogą być realizowane za pomocą przycisków drugiego.

Niestety, na razie jedynym kompatybilnym gryzoniem jest Roccat Kone[+], więc w tej materii w zasadzie nie ma wyboru. Jeśli zdecydujecie się na zakup klawiatury Roccat Isku, będziedzie musieli wyłożyć 80 euro.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.